Widok

Magda Nojman - opinia

Fenomenalne miejsce, fenomenalni specjaliści.
Pan Szymon został mi zarekomendowany przez osobę, która sama korzysta z jego usług w różnych przypadkach zdrowotnych i zawsze jest zadowolona z efektu. Nie inaczej było w moim przypadku. Po feralnym upadku, którego skutkiem był uraz kolana (zerwanie ACL, łąkotka) i przeleżeniu 3 miesięcy bez ruchu byłam zrozpaczona perspektywą nienajlepszych rokowań. Zanik mięśni, odwapnienie kości, nieschodząca opuchlizna, sztywność kolana, zakres ruchu stawu kolanowego niemal zerowy. Jednym słowem, ze zdrowej energicznej osoby, stałam się nieporadna i zależna od kul, nie byłam w stanie zrobić jednego kroku bez użycia kul.
Ponieważ na co dzień nie mieszkam w Polsce, zaczęłam konsultacje z panem Szymonem drogą mailową i telefoniczną. Ustaliliśmy plan działania i rozkład zajęć dostosowany do moich potrzeb i możliwości podczas mojego pobytu w Polsce.
Zawsze byłam wyczerpująco informowana o wszystkich zabiegach, Pan Szymon cierpliwie odpowiadał na wszelkie pytania i wątpliwości. To człowiek z wielką pasją do tego co robi. Zaproponowanymi zabiegami w moim przypadku były: pole magnetyczne, ultradźwięki, laser wysokoenergetyczny, jonizacja wapniowa oraz o
Moja ocena
R-CITO kategoria: Rehabilitacja
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dzięku Bardzo! Widzę że ucięło Tobie wypowiedź i zostały wycięte najważniejsze elementy leczenia. Czyli Terapia manualna ćwiczenia i twoje ulubione elektrowstrząsy czyli prądy Kotza :-) życzę zdrowia i proszę więcej nie skakać z Palet!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry