Widok

Magda - opinia

Wykupiłam z Grouponu ofertę Klubu na miesiąc. Nie chciałam jednak skorzystać z ich oferty suplementacyjnej, a przed wykupieniem upewniłam się telefonicznie, że nie muszę. Już na miejscu pani mnie bardzo namawiała, mówiła że będę pod jej opieką przez 8 miesięcy i będzie do mnie dzwonić co kilka dni. Jak się nie dałam naciągnąć na te chemiczne koktajle, to usłyszałam, że pani wyjeżdża i mam jej przypomnieć o rozpisaniu diety na drugi tydzień. Przypomniałam i ową dietę dostałam. Gdy kończył się drugi tydzień, również przypomniałam, ale już bez odzewu z jej strony. Miała być dieta na miesiąc z wizytami kontrolnymi raz w tygodniu, a tego nie było. One tam zarabiają pewnie prowizję od sprzedaży suplementów, więc jak nie kupisz, to cię olewają.Pani nawet moje imię myliła przesyłając mi dietę. Raz byłam Kasią, raz Izą. Coś może z dietetyki się nauczyły, ale to nie są prawdziwi dietetycy, więc radzę tam nie chodzić.
Moja ocena
oferta: 1
 
jakość asortymentu: -
 
pomoc merytoryczna: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to prawda sam tam pracowałem , jesli nie kupisz praduktów , albo kupisz tylko jeden maja ciebie daleko gdzieś . my nie jestesmy dietetykami , ale tylko dystrybutorami herbalife .

chodzi nam o sama sprzedaż. ale produkty polecam jak najbardziej pomagaja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry