Fit Klub

Odżywki i suplementy diety

Gdańsk, Warszawska 100/U6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia wątek zamknięty Wykupiłam z Grouponu ofertę Klubu na miesiąc. Nie chciałam jednak skorzystać...
~Magda
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

Zadowolony..! wątek zamknięty Przypadkowo skorzystałem z pomiaru i wyniki zaskoczyły mnie niestety niezbyt...
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

Zadowolona wątek zamknięty Znalazłam Klub przez plakat, który wisiał u mnie w przychodni.Umówiłam się na...
~izabela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2014

Zdecydowanie polecam!!! wątek zamknięty Jak się okazuje, ta cała nagonka na suplementy okazuje się nie trafna...mimo,...
~Aldona Barańska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

trzeba się przekonać wątek zamknięty Jakiś czas temu z polecenia koleżanki trafiłam na lekcję urody w Klubie...
~sceptyczna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

Zadowolona wątek zamknięty W 3 miesiące na warsztatach zdrowego odżywiana schudłam 8 kg i 15 cm we...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2014

Witam wątek zamknięty Ostatnio byłam na lekcji urody organizowanej przez Klub Zdrowego Stylu...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

polecam. wątek zamknięty Możecie tu pisać co chcecie, ale ciężko będzie opisać drogę do utraty praawie...
~b.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

strata pieniedzy wątek zamknięty brak efektow a ceny produktow i wykwalifikowanie przedstawicielek...
~ninka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 marca 2014

Brak rzetelnego podejścia wątek zamknięty Zostałam namówiona do udziału w pierwszym spotkaniu informacyjnym podczas,...
~yoa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 marca 2014

Justyna - opinia wątek zamknięty Znacie może noworoczne postanowienia? Rzucę papierosy, słodycze czy schudnę?...
~Justyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

Zastanów się! wątek zamknięty Niestety, oczekiwania miałam inne, kiedy zaczynałam z nimi "przygodę". Pani...
~GallAnonim
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

Kiedyś Zmęczona Teraz Szalona. wątek zamknięty Z usług Klubu Zdrowego Stylu Życia korzystam dopiero miesiąc, dlatego nie...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Dla Tych, którzy próbują zrzucić a nie mogą - Jola wątek zamknięty Witam, pisze do ludzi takich ja ja, którzy walczą od długiego czasu ze...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

Rewelacja wątek zamknięty Witam. Skorzystałam z wizyty w Klubie Zdrowego Stylu Życia z polecenia...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

Alicja - zaskoczona ! wątek zamknięty Witam;) Z oferty Klubu Zdrowego Stylu Życia korzystam drugi miesiąc. Jestem...
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 listopada 2013

... wątek zamknięty zdecydowałam się tylko i wyłącznie na wizytę gdyż Panowie robili pomiary wagi...
~%%%
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 listopada 2013

Jak najbardziej polecam Klub Zdrowego Stylu Życia wątek zamknięty Witam, o możliwości wizyty na konsultacji żywieniowej dowiedziałam się z...
~Anna28
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

Olka - opinia wątek zamknięty Nie jest to prawdziwa poradnia dietetyczna. Żaden prawdziwy dietetyk nie...
~Olka
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

Klub Zdrowego Stylu Życia wątek zamknięty Wykupiłam groupon na konsultację z rozpisaniem 60 dniowej diety, ale zanim...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry