Widok

Magda - opinia

Mam mieszane uczucia po skorzystaniu z usług "Elka School". Z jednej strony świetna lokalizacja, przystępne ceny oraz wyczerpujący kurs teoretyczny (co jest plusem w porównaniu z innymi szkołami, które np. okrajają z teorii godziny zawarte w kursie). Z drugiej problemem była dostępność popołudniowych godzin jazdy, co dla osoby pracującej jest dość istotne - w praktyce, by mieć lekcje częściej niż raz na dwa tygodnie, jeździłam z drugim instruktorem w weekendy. Dobrze, że szkoła zapewniła taką opcję, jednak dla mnie tryb kursu był zbyt rozwlekły i chaotyczny, drugi raz bym się na coś takiego nie zdecydowała. Zdałam za czwartym razem. Polecam jazdy z panem Piotrem Krigerem, który wyczerpująco i cierpliwie tłumaczy wszystkie zawiłości, jazdy z nim były najlepszym aspektem nauki w "Elce".
Moja ocena
obsługa: 5
 
poziom nauczania: 4
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 2
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 4
 
4.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Magdo dziękujemy za opinię i gratulujemy zdanego egzaminu kat B. W Pani przypadku gdzie jazdy mogły być tylko popołudniami 30 godzin jazd praktycznych zostały zrealizowane w dwa m-ce czyli w szybkim terminie) Cieszymy się, że dobre przygotowanie teoretyczne oraz jak Pani napisała dobry instruktor przygotował Panią do egzaminu państwowego, który zakończył się wynikiem pozytywnym.
Życzymy szerokiej drogi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry