Widok

Magda - opinia

Kupiłam mieszkanie na osiedlu #Azymut w lutym 2019, budowa miała zakończyć się w czerwcu 2019. Jest koniec stycznia 2020 i nadal nie wiem kiedy odbiorę klucze. Inpro nie informuje o rzeczywistych terminach, właściwie nie informuje o niczym. Najpierw miał być wrzesień, potem ze od 12 listopada będą wydawać klucze... nic bardziej mylnego. Komunikacja jest dramatyczna, masło maślane. Naprawdę szkoda nerwów na to wszystko. Poprzepadaly mi zaliczki na ekipę remontowa, mieszkam w wynajętym mieszkaniu i magazynuje zakupione do mieszkania rzeczy po znajomych. Dobrze ze nie wymówiłam umowy najmu w listopadzie bo bym nie maila gdzie mieszkać... dramat
Moja ocena
Inpro SA kategoria: Deweloperzy
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Szanowna Pani,

Zdajemy sobie sprawę z niedogodności i dokładamy wszelkich starań aby jak najszybciej uzyskać pozwolenie na użytkowanie. Aktualnie finalizujemy prace na Osiedlu, które wykonujemy zgodnie z otrzymanymi zaleceniami PINB. Zakończyliśmy wymianę powierzchni poliuretanowej na nawierzchnię trawiastą na terenie placu zabaw. Natomiast montaż dodatkowych, przeszklonych elementów zabezpieczających zostanie zakończony do 15 lutego br.
Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i zapewniamy, że będziemy informować na bieżąco o zakończeniu prac oraz w zakresie czynności związanych z wydaniem przez PINB pozwolenia na użytkowanie osiedla Azymut.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry