Widok

Magdalena - opinia

Pan Andrzej przeprowadził mi remont 45m mieszkania. To człowiek punktualny, słowny, solidny, dokładny i uczciwy. Oferta, którą przedstawił mi w październiku była nadal aktualna w lutym (przesunięto oddanie lokalu). Rozliczenie kolejnych etapów prac było niezwykle czytelne i dokładnie co do grosza. Wszystkie dodatkowe wydatki poparte fakturami. Remont rozpoczął się zabezpieczeniem okien i drzwi wejściowych. Pracownicy Pana Andrzeja Maks i Łukasz (innych nie znam) dokładni i kulturalni. Drobne poprawki, które zgłosiłam zostały zrobione w bardzo krótkim czasie. Kafle pięknie docięte do 45 stopni na narożnikach, fugi równe, silikon równy, listwy przypodłogowe doskonale wykończone. Remont przewidziany na 3 tygodnie zakończył się po 2,5 tygodnis już z poprawkami. Polecam!
Moja ocena
oferta: 6
 
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
czas realizacji: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Magdo, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości wykonywanych przez nas usług i bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Doceniamy zauważenie naszych pracowników. Wszyscy jako zespół staramy się jak najlepiej wykonywać naszą pracę. Pozdrawiamy serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry