Widok

Magdalena - opinia

Inpro Temat dostępny też na forum:
Deweloper Inpro S.A. od miesięcy zwodzi nabywców mieszkań na osiedlu #Azymut w Gdyni. Już dwa razy nie dostał pozwolenia na użytkowanie. Wszystko wskazuje na to, że będzie i trzeci raz. Bo niestety w ich zapewnienia, zbywanie i mydlenie oczu nikt już nie wierzy. Najgorsze jest to, że ma w poważaniu swoich klientów i Inpro S.A. nie chce pokazać dokumentacji z PINB. A miało być tak pięknie i tak niedawno Pan prezes i obiecywał klucze w drugiej połowie stycznia 2020, no i gdzie te klucze Panie prezesie? Nabywcy czekają a ich cierpliwość się kończy.
Moja ocena
Inpro kategoria: Deweloperzy
obsługa: 1
 
oferta: -
 
jakość: 3
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Szanowna Pani Magdaleno,
informujemy Panią, że finalizujemy prace pokontrolne na Osiedlu, które wykonujemy zgodnie z otrzymanymi zaleceniami PINB. Zakończyliśmy wymianę powierzchni poliuretanowej na nawierzchnię trawiastą na terenie placu zabaw. Natomiast montaż dodatkowych, przeszklonych elementów zabezpieczających zostanie zakończony do 15 lutego br.
Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i zapewniamy, że będziemy informować na bieżąco o zakończeniu prac oraz w zakresie czynności związanych z wydaniem przez PINB pozwolenia na użytkowanie osiedla Azymut.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry