Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mama pierwszaka - ocena nowy temat Magellanum to miejsce, gdzie każdy uczeń może wyrażać swoje zdanie, pytać i...
~Mama pierwszaka
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 marca 2024

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia nowy temat Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w...
~(rodzice ucznia kl. 1)
2

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 maja 2023

M. - ocena nowy temat Nie przeszkadzają nam nawet zbyt małe klasy. Mój syn nigdy nie miał z tym...
~M.
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 listopada 2023

Rodziciele - ocena nowy temat Moi synowie chodzą do tej szkoły i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona....
~Rodziciele
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 listopada 2023

Katarzyna W. - ocena nowy temat Zapisując się do Magellanum, nie spodziewałam się, że nauka może być tak...
~Katarzyna W.
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 marca 2024

Jaro - opinia Do tej pory same plusy ,wszystko skrupulatnie tłumaczone, włączanie w rozmowy...
~Jaro
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 18 maja 2023

Mama Ani - opinia Dzień dobry Ja osobiście, jestem bardzo zadowolona, ponieważ córka...
~Mama Ani
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2023

Niebieska - opinia wątek zamknięty W szkole lubię przerwy, znajomych i przyjaciół. Czasami robimy niezłe jaja....
~Niebieska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2021

Niebieska - opinia wątek zamknięty Szkoła rozwija nasze talenty. Kółka, konkursy i takę tam sprawy. No i są...
~Niebieska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2021

Niebieska - opinia wątek zamknięty Szkoła uczy nas żyć w społeczności - z innymi ludźmi. :) Jest dobrze
~Niebieska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2021

Piotrek - opinia wątek zamknięty W liceum przede wszystkim ludzie nie traktują cię jak dziecko. Czerwone...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 marca 2021

Uczennica - opinia wątek zamknięty W moim LO nie było podziału na tych popularnych i tych nudnych, już nie...
~Uczennica
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 marca 2021

Aśka - opinia wątek zamknięty To czy jest fajnie to zależy od kilku rzeczy: od konkretnej szkoły, klasy na...
~Aśka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 marca 2021

Trzy lata miłej atmosfery ... wątek zamknięty Jestem Mamą absolwentki tego liceum i moje dziecko szkołę zawsze wspomina...
~Mama absolwentki i uczennicy.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 stycznia 2019

To wyjątkowe miejsce. wątek zamknięty Jako matka absolwentki tego liceum śmiało mogę powiedzieć, że jest to...
~Mama absolwentki i uczennicy.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 stycznia 2019

Polecam szkołę dla dzieci i młodzieży z orzeczeniem wątek zamknięty Świetna szkoła dla dzieci i młodzieży o specjalnych potrzebach nauczania. Mój...
~Babcia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

M.W. - opinia wątek zamknięty Syn uczy się w pierwszej klasie, szkoła sprawia dobre wrażenie i mam...
~M.W.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 stycznia 2013

M.W. - opinia wątek zamknięty Syn uczy się w pierwszej klasie, szkoła sprawia dobre wrażenie i mam...
~M.W.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 stycznia 2013

Moja kochana poczciwa buda !!! wątek zamknięty Bardzo dziękuję wszystkim kochanym belfrom, to dzięki Waszej pracy mam...
~Wasz kochany Kubuś
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 grudnia 2009

Dziekujemy kochanej Pani Dyrektor i wszystkim nauczycielom. wątek zamknięty Bardzo serdecznie dziękujemy szczególnie pani Kasi i panu Przemkowi za pomoc...
~Oluchna i Justysia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

25

wątków

do góry