Magia

Fryzjerzy Salony kosmetyczne Podolodzy

Gdańsk, al. Wojska Polskiego 31

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Salon magia. wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług pani Izy polecam wszystkim salon magia.Stała...
~nitka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2018

Mężczyzna 40 lat wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim.
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 października 2017

fryzjerstwo wątek zamknięty Polecam w 100 procentach !!!!!
~Malgosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 września 2017

Pani Sylwia wątek zamknięty Jestem b. zadowolony! Polecam
~Cinek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2017

Ważna informacja wątek zamknięty Jestem na urlopie i na wypowiedzeniu .Już nie będę pracować w tym...
~Justyna Papis
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

NIE POLECAM! wątek zamknięty Byłam dzisiaj na regulacji brwi i na hennie. Pani Asia u której pierwszy raz...
~nn
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

zadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam wszystkie usługi w salonie ,a szczególnie u p.Justyny...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

POLECAM KOSMETYCZKI TEGO SALONU :) wątek zamknięty Serdecznie polecam kosmetyczki z salonu Magia – Panią Agnieszkę i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2014

opinia wątek zamknięty jestem klientka salonu od dawna.Korzystam z uslug fryzjerskich,strzyge i...
~lucyna47
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 stycznia 2014

Pochwała dla Pani Justynki !!! wątek zamknięty Jestem praktycznie od początku otwarcia tegoż salonu i do dnia dzisiejszego...
~art123
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2012

ROZCZAROWANIE !!!! wątek zamknięty Chciałam wyrazic swoje zdanie na temat saonu fryzjerskiego magia . Kiedys...
~Pani Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

Wspaniała fryzjerka wątek zamknięty Witam serdecznie wszystkie klientki salonu MAGIA , które odwiedzają ten...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 września 2012

Czas zmienić szefową salonu:) wątek zamknięty Korzystam od dłuższego czasu z usług tego salonu, ale tylko z usług Pani...
~pani_komisarz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

POLECAM!!!!!!!! wątek zamknięty JESTEM STAŁĄ KLIENTKĄ I BARDZO CENIĘ SOBIE FACHOWOŚĆ PANI JUSTYNY...
~AGNIESZKA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2012

Bardzo znaszczone wlosy wątek zamknięty W salonie jestem bardzo często ale chodze do Pani Justynki . bardzo jestem...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2012

Trauma dla dziecka!! wątek zamknięty Chcieliśmy obciąć włosy trzyletniej córeczce, była to pierwsza wizyta małej w...
~Paulina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2012

Pani fryzjerka spaliłą mi włosy rozjaśniaczem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty W tamtym roku Pani właścicielka miała mi przyciemnić kolor blond. W zamian...
~karolina
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 maja 2012

Idealny studencki fryzjer! wątek zamknięty Co prawda mimo umówionej wizyty musiałam trochę poczekać, ale dobre cięcie i...
~Zigzag
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

Fajnie wątek zamknięty Witam powiem krótko każdy może wypowiedzieć swoje zdanie ale o tym salonie...
~Emila
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 maja 2011

REWELACJA wątek zamknięty W salonie byłam pierwszy raz, ale już wiem, że nie jedyny. Obsługa miła i...
~Dana
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry