Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Trudny temat wątek zamknięty Pomimo, że sprzedaż nie była łatwa, Pani Agnieszka Gumowska wraz z asystentem...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

zadowolona ze współpracy wątek zamknięty W miłej atmosferze agent sprzedał mi mieszkanie, wszystkie formalności...
~marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 marca 2018

Fachowa pomoc wątek zamknięty Jako, że sama nie miałam czasu zająć się wynajmem mojego mieszkania, z pomocą...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

Zakup mieszkania wątek zamknięty Mieszkanie oglądałam we wtorek, pośrednik z którym miałam przyjemność...
~Izabela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Pani Agnieszka Gumowska - pełen profesjonalizm i duże zaangażowanie wątek zamknięty Polecam biuro zarówno sprzedającym, jak i kupującym. Pracownicy Biura Magic...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

Zakup mieszkania wątek zamknięty Zenujace podejscie do klienta, kompletne olewactwo i smianie sie w twarz. Nie...
~Kuba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

drozszy notariusz w Magic House wątek zamknięty Kupiłam mieszkanie z Magic House i po fakcie się zorientowałam, że...
~@ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

Biuro godne polecenia wątek zamknięty W momencie kiedy zadzwoniłam na jedną z ofert biura Magic House, agent szybko...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

Firma godna polecenia wątek zamknięty Firma Magic House sprzedała moje mieszkanie w ciągu tygodnia. Wcześniej z...
~Jaca
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Firma godna polecenia wątek zamknięty Firmie MAGIC HOUSE udało się sprzedać moje mieszkanie w ciągu tygodnia z...
~Jaca
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry