Magiczne wnętrza Arleta Pater

Sprzątanie i czyszczenie

Gdańsk, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Eliza - opinia Polecam po 2 latach współpracy żadnych zastrzeżeń !. Satysfakcja gwarantowana .
~Eliza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lipca 2023

Władysława - opinia Pani Arleta to osoba bardzo dokładna która dba o wszystkie szczegóły....
~Władysława
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lutego 2023

MIZ - opinia wątek zamknięty Wspaniała to była usługa, nie zapomnę jej nigdy :) Mieszkanie wygląda jak...
~MIZ
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 marca 2022

MZ - opinia wątek zamknięty Wszystko wsyprzątane a znajwyższą starannością. Nie wiedziałem, że okna mogą...
~MZ
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 marca 2022

M - opinia wątek zamknięty Wyśmienita jakość usługi. Mieszkanie lśni czystością, co przy moim psie jest...
~M
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 marca 2022

Weronika - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie najlepsza firma sprzątająca z jakiej miałam możliwość skorzystać...
~Weronika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 marca 2022

Magdalena - opinia wątek zamknięty Wrażenia po wizycie Pani Arlety nie do opisania . Jestem zachwycona tapicerka...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 marca 2022

Wioleta - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Arlety, mieszkanie posprzątane na błysk...
~Wioleta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Paweł - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić! Świetny kontakt z klientem ale co...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Klient zadowolony - opinia wątek zamknięty Polecam! Nie mam zastrzeżeń do pracy Pani Arlety, robi to szybko, dokładnie...
~Klient zadowolony
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Szymon - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Wszystkie zakamarki zostały dokładnie wyczyszczone....
~Szymon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Lucy - opinia wątek zamknięty Dokładnie i profesjonalne sprzątanie . Polecam wszystkim
~Lucy
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry