Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kajsmi - opinia wątek zamknięty Bardzo fajny sposób na spędzenie aktywnie wolnego czasu. Brakowało takiego...
~kajsmi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2015

Ale czad :D wątek zamknięty Obsługa sprawna i pomocna, spory wybór sprzętu ( załapałam się na różową...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

pozytywny wątek zamknięty Moje doświadczenia przeszły najśmielsze wyobrażenia, organizacja w pełni...
~Student
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2014

Świetna zabawa wątek zamknięty Polecam wszystkim, na wieczory kawalerskie, imprezy integracyjne, itp.
~maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2014

Super opcja na integrację wątek zamknięty Swietne miejsce, z niepowtarzalnym klimatem, duża różnorodność jeśli chodzi o...
~Filip
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 czerwca 2014

Świetna zabawa! wątek zamknięty Świetna miejscówka z klimatem, idealne miejsce dla facetów lub pań, którzy...
~Marcin M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2014

Odpoczynek aktywnie wątek zamknięty Coś niesamowitego! Człowiek czasami musi się narobić żeby poczuł, że żyje....
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2014

Zajekurdebiście ! wątek zamknięty Świetna sprawa, byłem na lasetagach i innych paintballach ale to przebija...
~Michal
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

Integracja młodej, prężnie rozwijającej się firmy wątek zamknięty Zdecydowałam się zorganizować integrację dla młodego składu naszej firmy....
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry