Majko

Sprzęt AGD i RTV

Gdańsk, Jana Heweliusza 29

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - ocena nowy temat Bardzo dobry sklep - spory asortyment, dostępne na miejscu moduły Arduino a...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Mateusz - ocena Świetny sklep, duży asortyment, zawsze gdy czegoś potrzebuję z elektroniki to...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 15 lutego 2024

Tomasz - opinia Bardzo fajny mały sklepik. Wszystko co chciałem, to dostałem. Pani co nieco...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 marca 2023

Świetny sklep i fatalna obsługa wątek zamknięty Korzystam z tego sklepu bo jest blisko w centrum i jest dobrze zaopatrzony....
~Ksawery
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2019

Mario - opinia wątek zamknięty Super serwis, ludzie którzy znają się na elektronice bardzo dobrze.Ceny...
~Mario
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 listopada 2019

Krzysztof - opinia wątek zamknięty W sklepie Majko zapatruje się od 1999r. Wówczas uczyłem się w pobliskiej...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lipca 2019

Szybko :) wątek zamknięty Miła atmosfera, szybka i fachowa obsługa. Ponadto przystępne ceny i szeroki...
~Czarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

M - opinia wątek zamknięty Miesiąc temu kupiłem pilot do telewizora. Potrzebowałem Bn-00509 nie mieli...
~M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2013

razor - opinia wątek zamknięty Kupowalem wieksza ilosc roznego rodzaju komponentow, koniec koncow byl taki...
~razor
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lutego 2013

sklep zofia wątek zamknięty trohe drogo czesto czegos nie ma obsluga nie zawsze kompetentna
~adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 czerwca 2012

chyba najgorszy sklep z częściami elektronicznymi w Gdańsku wątek zamknięty Ceny w większości przypadków wyższe niż w innych sklepach, asortyment taki...
~Przemek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

Jest poprostu wszystko wątek zamknięty Jest poprostu wszystko
~Adam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry