Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Pan Janusz wykonał u mnie w remontowanym domu kompleksowo instalację...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 stycznia 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług wątek zamknięty Profesjonalny, kulturalny, punktualny, kontaktowy, bardzo staranny Fachowiec....
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 września 2017

Klasa i profesjonalizm wątek zamknięty Wraz z żoną potrzebowaliśmy szybkiego i sprawnego montażu instalacji gazowej...
~Adam Tuszyński
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Kontaktowy i fachowy wątek zamknięty Zamówiłem kilka usług na raz, losowo wybrałem wykonawcę i okazało się, że...
~Arkadiusz Ś
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

polecam w 100% wątek zamknięty Pan Janusz wymienił grzejniki , "skomponował" i wykonał instalację + montaż...
~wojtek pohl
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 maja 2016

Hydraulika wątek zamknięty Pan Janusz robil hydraulike w moim domu, jestem bardzo zadowolony. Polecam !!
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2016

absoultnie polecam z całą odpowiedzialnością wątek zamknięty Pan Janus z polecenia robił mi całą instalacje z podłączeniami sprzętów -...
~Marek Witkowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

super Pan hydraulik i Pan od podłączania gazu wątek zamknięty Solidnie, konkretnie, szybko. polecam. Pan Sikora podłączał mi gaz i pralkę....
~anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 czerwca 2015

Usluga na extra poziomie w wykonaniu Pana Janusza wątek zamknięty Jakosc uslug w wykonaniu Pana Janusza to teraz rzadkosc. Solidnosc,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 listopada 2013

Takich fachowców już prawie nie ma w Polsce wątek zamknięty Pana Janusza Sikorę przed 10 laty poleciła mi jedna z moich znajomych ze...
~mgr inz Tadeusz Koliński
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry