Make Up

Wizażyści, styliści

Gdynia, Jemiołowa 43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pola - opinia wątek zamknięty Karina to profesjonalistka !! :) jako panna młoda nie miałam o co się...
~Pola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 listopada 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Chcialam raz jeszcze podziękować za piękny, trwały i dopasowamy do oczekiwań...
~Agata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 listopada 2019

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Karina to profesjonalistka, która dzięki zdolnym dłoniom podkreśli Twoją...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 marca 2019

Gorąco polecam wątek zamknięty Karina jest świetną, kompetentną osobą, elastyczną, otwartą na uwagi klienta....
~Anita
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

profesjonalne usługi wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Kariny. Makijaz trwały, wytrzymujący...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 stycznia 2017

Godna polecenia wątek zamknięty Makijaz probny i slubny Pelna satysfakcja w 100 procentach, profesjonalizm,...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

!Polecam wątek zamknięty Super, najlepszy, najbardziej dopasowany, najtrwalszy makijaż jaki miałam...
~Martyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lipca 2016

Profesjonalizm ! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Trafiłam z polecenia. Osoba kreatywna, miła, wie co...
~AGNIESZKA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Najlepsza makijażystka w trójmieście!!!! wątek zamknięty Pani Karina jest cudotwórcą! Niezależnie od tego jaka to okazja i jaki jest...
~Karola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Makijaż ślubny i nie tylko wątek zamknięty Trzykrotnie skorzystałam z oferty makijażu Pani wizażystki (makijaż ślubny...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

Profesjonalny makijaż ślubny wątek zamknięty Z całego serca polecam usługi Pani Kariny, która wykonywała mi próbny makijaż...
~Martyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry