Makeup Room

Wizażyści, styliści Kursy kosmetyczne

Gdynia, Jana Kilińskiego 5/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paulina - opinia wątek zamknięty Magda malowała mnie i czesała na komunie.Zrobiła to ślicznie, bardzo...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 czerwca 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Do Magdy trafiłam po nieudanych próbnych makijażach i upięciach w innych...
~Agata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 lipca 2019

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Gorąco polecam korzystanie z usług p. Magdy! Doradza i dostosowuje się do...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2018

makijaż okazjonalny wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Magdę! Makijaż, który wykonała był...
~Paula
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2018

Makijaż ślubny wątek zamknięty Pani Magda jest profesjonalistką w kazdym tego słowa znaczeniu. Wykonywała...
~Doris
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

Polecam! wątek zamknięty Pani Magdalena jest profesjonalistką. Doskonale potrafi dobrać makijaż do...
~Patrycja Zadroga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Rewelacja! wątek zamknięty Z całego serducha polecam! Makijaż byl świetnie dobrany mimo mojego...
~Ania Dabrowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Rewelacja! wątek zamknięty Dwukrotnie skorzystałam z usług Pani Magdaleny i się nie zawiodłam.:)...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Polecam! wątek zamknięty Niejednokrotnie trafiłam pod pędzle Magdy, przede wszystkim do sesji...
~Kasia St.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 grudnia 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Magda wykonywała mi makijaż na Komunię Świętą mojego bratanka. Makijaż...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 grudnia 2017

Stylizacja brwi wątek zamknięty Pomimo moich złych doświadczeń w temacie stylizacji brwi, Pani Magdzie udało...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 grudnia 2017

profesjonalizm wątek zamknięty Pani Magda jest profesjonalna i wielozadaniowa. Przy miłej rozmowie i...
~Dag
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

Najlepsza makijażystka wątek zamknięty Pomimo młodego wieku, Magda maduże doświadczenie, wie jak dobrac makijaz do...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

rewelacja i pełen profesjonalizm wątek zamknięty Magdę polecam z całego serca. Po pierwszym nieudanym próbnym makijażu ślubnym...
~Agata Z.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Makijaż do sesji lookbookowej wątek zamknięty Serdecznie polecam tą zdolną i kreatywną makijażystkę, która jest w stanie...
~Alora Katarzyna Januszewska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

Polecam Magdę! wątek zamknięty Miałam przyjemność być malowana (i nie tylko) na sesję zdjęciową. Bardzo...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

Najlepsza! wątek zamknięty Malowało mnie już wiele wizażystek, ale żadna nie ma tylu pomysłów i takiej...
~Berenika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

Super - polecam! wątek zamknięty Milo, przyjemnie, profesjonalnie. Piekny make-up, sympatyczna atmosfera,...
~Agniezska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 listopada 2017

Makijaż na każdą okazję wątek zamknięty Polecam Magdę na wszystkie okazje! Poradzi sobie z każdym makijażem, tym...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Makijaż na wesele wątek zamknięty Magda malowała mnie na wesele mojej siostry. Zrobiła to ślicznie, bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry