Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mistrzyni wątek zamknięty Wyobraźcie sobie sytuacje: mieszkasz w Irlandii, pobierasz się w mieście męża...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2018

Zdecydowanie Polecaaam ! wątek zamknięty Agnieszka to świetna osoba i makijażystka w jednym. Wykonała piękny i trwały...
~Paulina i Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

Makijaż ślubny wątek zamknięty Z całego serca polecam! Makijaż wykonany przez panią Agnieszkę sprawił, że w...
~Michalina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

Polecam ! wątek zamknięty Polecam zdolne dłonie i fenomenalny zmysł Agnieszki ! Jej makijaże, których...
~Jus
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2018

Pani Agnieszka jest fenomenalna! wątek zamknięty Nic dodać, nic ująć! Pani Agnieszka jest specjalistka w swoim fachu. Korzysta...
~MagdaA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

REWELACJA! wątek zamknięty Agnieszka jest jedną z moich ulubionych makijażystek! Za każdym razem kiedy...
~Marta Podobas
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

Najlepsza wizażystka w Trójmieście! Polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm , cudowna atmosfera i bardzo dobre kosmetyki. Pani...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

Makijaż ślubny wątek zamknięty Pełen profesjonalizm w każdym calu! Makijaż przepiękny! A przy tym przemiła...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

Makijaż ślubny wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam Panią Agnieszke, od początku miała pomysł na mój...
~Sandra Naczke
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Mistrzyni ! wątek zamknięty Agnieszka to cudowna, przesympatyczna osoba, która potrafi stworzyć taki...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Makijaż wątek zamknięty Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm. Korzystam z usług Pani Agnieszki...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Najlepsza wizażystka :) wątek zamknięty W 100% polecam skorzystanie z usług Agnieszki :) jest profesjonalna w tym co...
~Anita
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Makijaż idealny wątek zamknięty Polecam z całego serca Age. Malowała mnie dwukrotnie- pierwszy raz na mój...
~Kinga gabryel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Pani Agnieszka malowała mnie na ślub i sesje zdjęciową. Oba makijaże piękne,...
~Szcześliwa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Najlepsza makijażystka wątek zamknięty Polecam Panią Agnieszkę, jest rewelacyjna w tym co robi. Po jej makijażu...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Makijaż ślubny wątek zamknięty Super człowiek i rewelacyjna wizażystka. Bardzo profesjonalnie się mną zajęła...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2017

Najlepsza wizażystka!! wątek zamknięty Polecam Agnieszkę jako wizażystkę!! Malowała mnie na ślub i jestem bardzo...
~Weronika Zarzycka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

NAJLEPSZA! Polecam! wątek zamknięty Polecam, polecam! Zaangażowanie na 200% , perfekcyjna organizacja, i mega...
~Jennifer Bantulan-Warda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 października 2017

Aga Kanka wątek zamknięty kreatywność, trwałość, przemiła obsługa - to znaki firmowe! miło było...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 września 2017

Szczerze polecam wątek zamknięty Pani Agnieszka jest przemiłą osobą z bardzo rozległą wiedzą i profesjonalnym...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry