Widok

Makijaz, fryzura ślubna

Wesele Temat dostępny też na forum:
U Doroty robiłam dwa podejścia makijażu ślubnego próbnego. W 1 podejściu pokleila mi klejem rzęsy, doczepki byly posklejane wyglądało to słabo. A twarz blada. Fryzura to jakis kok luźny ale bardzo nie profesjonalnie zrobiony i wykonany w 10 minut.
Dalam jej druga szansę w którym zrobiła mi makijaz bardziej mi odpowiadający. Fryzurę zmienila mi na bardziej puszczoną na bok w czym lepiej się czułam.
Jednak całość nie wyglądała jak z jej katalogu na Facebooku - nie dajcie sie oszukać.
Jak to moja rodzina stwierdziła jak wróciłam do domu "wygladasz jakbys sie sama pomalowala".
Bylo zbyt malo czasu żeby szukać kogo innego, a do niej wciąż byłam nie do konca przekonana.
W dniu slubu bylam umówiona na godzinę 9:00. Moje dwie siostry razem ze mną.
Gdy weszlam zaniemowilam. Siedziało u niej dodatkowo przynajmiej z 5 osob na ta sama godzinę. Miała dziewczyny do pomocy które kręcił włosy, nakładały baze itd.. Pomimo tego przedłużylo sie wszystko bardzo w czasie gdy mnie skończyła bylo po 12 a o 13 mial bys kamerzysta u mnie w domu więc zostawiłam siostry i pojechałam do domu. Siostry wróciły na ostatnia chwilę, Kamerzysta musial czekać zeby mieć kofo kręcić oprócz mnie.. Porażka. Wszytko to przez niepokompetencje Doroty.
Dodam jeszcze ze gdy robila mi fryzure to zapewniala ze wszytko będzie sie trzymać, smiala sie z koleżankami ze jak fryzura sie rozpada komus lub prostują sie loki to swiadczy o zle wykonanej pracy i ze u nich to jest nie możliwością... A jednak fryzurę szlag trafił wszytko bylk luźne na Weselu dzięki Bogu mialam na Weselu dwóch fryzjerów którzy ratował sytuację. Jednej osobie która też sie u niej tego dnia czesała rozpostowaly sie zupełnie loki.

Dziewczyny pamiętajcie to co ona wstawia na zdjęciach odbiega od tego jak wyglada sie w rzeczywistości.

Nie polecam, brak doświadczenia, brak szacunku do mojego czasu w dniu wesela!
A Dorota mimo zr jest po 30 zachowuje sie nadal jak nastolatka. Proszę dorosnąć i zejść na ziemię.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakiej Doroty? Gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Monikę z Twój Mobilny Fryzjer. Korzystałam z jej usług i upięcie ślubne było RE-WE-LA-CYJ-NE i jeszcze do końca poprawin była niezniszczalna! No i ogromne wrażenie zrobiła. A dojeżdżać nigdzie nie musiałam, więc polecam na przyszłość dla innych :)

http://www.twojmobilnyfryzjer.pl
https://www.facebook.com/tmf.monika/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam w Gdyni Dolce Vita. Jeśli chodzi o fryzjera to polecam p. Anię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Agatę https://agatakorczynska.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry