Widok
Makijaż permanentny brwi.
W salonie Orchidea u Pani Grażynki robiłam makijaż permanentny brwi -
i naprawdę brewki są piękne!!!Wykonanie profesjonalne,czysto i higienicznie.Prawie bez bólu.Jestem bardzo zadowolona zarówno z wykonania jak również z obsługi i ceny.Gorąco polecam:)
i naprawdę brewki są piękne!!!Wykonanie profesjonalne,czysto i higienicznie.Prawie bez bólu.Jestem bardzo zadowolona zarówno z wykonania jak również z obsługi i ceny.Gorąco polecam:)
Moja ocena
Salon kosmetyczny Orchidea
kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 6
oferta: 6
jakość usług: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6