Jestem bardzo zadowolona z makijażu permanentnego brwi (metoda włoskowa) oraz kreski górne. Brwi wyglądają bardzo naturalnie a są pięknie podkreślone! Z całego serca polecam Paulę wszystkim niezdecydowanym. Pełen profesjonalizm i przemiła atmosfera.