Widok

Makijaż - ranking

kogo polecacie :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam mało znanz na weselniku Olimpie Goździewicz, sama wybrałam ja na swój ślub, makijaże ma piekne, a od koleżanki wiem ze są trwałe.


http://www.paradiz.art.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Martę z salonu millenium na św. Ducha!!! Makijaż próbny przetrwał 2 dni i weselny również :-) Jest naprawdę super!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ela Skoczeń www.es-wizaz.pl
Elena Stoszek www.elena-wizaz.pl
Ania Stykała www.stykala.pl

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Beate Fryz - a jej dzielo w mojej relacji... Strasznie utalentowana osoba oraz bardzo sympatyczna babka ;-)
www.makeupbeti.com

Tel. Kom.: 0506 490 550
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam Anie Stykałe, malowała mnie do ślubu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja p. Iwonę Wierzbicką www.saloniva.pl

moj make up slubny
http://forum.trojmiasto.pl/Englein-zamezna-od-1-sierpnia-2009-t120490.html?hl=englein#hl

603-773-093
iva_studio_kosmetyczne@wp.pl

http://www.studioiva.pl



image

image

image

image

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja korzystam ostatnio z usług pani Anny Kardzis. Pierwszy raz malowała mnie w dniu ślubu, a teraz przy każdej ważnej okazji idę do niej, bo po prostu wyglądam super jak mnie wymaluje:) Robię też u niej paznokcie. Dziewczyny spróbujcie, na prawdę będziecie zachwycone.
www.annakardzis.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O! Znajome nazwisko. Mnie też malowała do ślubu wizażystka Anna Kardzis. Malowała mnie, moją mamę, siostrę i koleżankę. Każda z nas miała piękny a zarazem inny makijaż. Naprawdę polecam. Tylko trzeba się szybciej umówić bo ta Pani ma dużo zamówień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli ma to byc najlepsza makijazystka, to zdecydowanie Ania Stykała - www.stykala.pl
FOTOGRAFIA ŚLUBNA
www.aniagrunwald.pl
www.melrose.com.pl
www.ania1410.wordpress.com
ania.melrose@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam....panią Anię z Salonu Urody Bell....http://www.bell-anna.com/...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie Pani Anna Kardzis. Nigdy wcześniej nie byłam tak pięknie umalowana! To moja faworytka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja po raz kolejny polecam p. Anie Szymczak "L'arte", malowala mnie pare miesiecy temu na wesele znajomych. Makijaz zostal swietnie dobrany do mojej urody i sukienki, byl przy tym trwaly. Poza tym to przeurocza osoba :)

http://www.larte.pl.tl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tylko i zawsze Ela Skoczeń!!!! Cudowna i ciepła osoba, rozladowala moj stres i wyczarowala przepiekny makijaz. Malowala mnie bez makijazu probnego, zaufałam w pełni. Nie jestem aktywna forumka, choć czytalam wiele. porad dziewczyn:)))
Groszek krecił film a Błazej Maziarz robił fotki:)))Atmosfera mega, makijaz rewelacja, nie umyłam buzi do poprawin. Przepraszam Elu obiecałam hihi ale makijaż przetrwał nawet okropne całusy wujka :))). Podaje namiary :
Ela Skoczeń www.es-wizaz.pl
Foto www.maziarz.pl
Groszek www.videogroszek.pl
To niesamowita i zgrana ekipa, która pracuje na pełnych obrotach i powoduje maksymalne rozładowanie stresu. Buziaki kochani i dziekuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja również polecam p. Anię Szymczak. Malowała mnie oraz 3 inne osoby na mój ślub. Makijaże przepiękne i bardzo trwałe. Kępki rzęs rewalacja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Ja podobnie jak moja poprzedniczka Ola, polecam Panią Anię Kardzis. Korzystałam niejednokrotnie z usług wizażystki,ale nigdy nie wychodziłam,tak zadowolona jak to miało miejsce po wizycie u Pani Ani!!! Poprostu rewelacja, profesjonalizm w 100%,dobór kolorów znakomity.Widać ,że to co czyni Pani Ania, robi to z wielką pasją. Szczerze polecam!!! Dla niezdecydowanych dodam, że nie raz, nie dwa korzystałam z usług p.Ani i za każdym razem efekt był oszałamiający.Naprawdę polecam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam swoją

zapraszam do zapytań poprzez moją stronę, link w stopce.
Zainteresowanym udzielę wszelkich info oraz skontaktuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem szczerze, że nie znam wszystkich tutaj wymienionych pań ale znam znakomicie panią Anię Kardzis i choć jestem facetem to z czystym sercem mogę polecić jej usługi. Niejednokrotnie miałem okazję oglądać efekty jej pracy, którą wkładała w podkreślanie tego co najpiękniejsze w urodzie mojej żony (a wcześniej narzeczonej :) ). Efekt za każym razem był oszałamiający, a moja żona bardzo zadowolona ze współpracy z panią Anią. Z resztą żeby zobaczyć warsztat pracy pani Ani Kardzis wystarczy odwiedzić jej Atelier lub choćby wejść na jej stronę www.annakardzis.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak, Pani Ania Kardzis to jest to.
Odpowiednia osoba do spraw nadzwyczajnych. Malawala mnie w tym najważniejszym w życiu każdej kobiety dniu. Byłam zachwycona. Zresztą nie tylko ja.
Przyjechała do domu, paznokcie również zrobila. Bardzo sympatyczna i miła osoba.
www.annakardzis.pl
Gorąco polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiedzcie jaki jeste koszt makijażu u pani Ani?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry