Widok
Tylko i zawsze Ela Skoczeń!!!! Cudowna i ciepła osoba, rozladowala moj stres i wyczarowala przepiekny makijaz. Malowala mnie bez makijazu probnego, zaufałam w pełni. Nie jestem aktywna forumka, choć czytalam wiele. porad dziewczyn:)))
Groszek krecił film a Błazej Maziarz robił fotki:)))Atmosfera mega, makijaz rewelacja, nie umyłam buzi do poprawin. Przepraszam Elu obiecałam hihi ale makijaż przetrwał nawet okropne całusy wujka :))). Podaje namiary :
Ela Skoczeń www.es-wizaz.pl
Foto www.maziarz.pl
Groszek www.videogroszek.pl
To niesamowita i zgrana ekipa, która pracuje na pełnych obrotach i powoduje maksymalne rozładowanie stresu. Buziaki kochani i dziekuje.
Groszek krecił film a Błazej Maziarz robił fotki:)))Atmosfera mega, makijaz rewelacja, nie umyłam buzi do poprawin. Przepraszam Elu obiecałam hihi ale makijaż przetrwał nawet okropne całusy wujka :))). Podaje namiary :
Ela Skoczeń www.es-wizaz.pl
Foto www.maziarz.pl
Groszek www.videogroszek.pl
To niesamowita i zgrana ekipa, która pracuje na pełnych obrotach i powoduje maksymalne rozładowanie stresu. Buziaki kochani i dziekuje.
Witam,
Ja podobnie jak moja poprzedniczka Ola, polecam Panią Anię Kardzis. Korzystałam niejednokrotnie z usług wizażystki,ale nigdy nie wychodziłam,tak zadowolona jak to miało miejsce po wizycie u Pani Ani!!! Poprostu rewelacja, profesjonalizm w 100%,dobór kolorów znakomity.Widać ,że to co czyni Pani Ania, robi to z wielką pasją. Szczerze polecam!!! Dla niezdecydowanych dodam, że nie raz, nie dwa korzystałam z usług p.Ani i za każdym razem efekt był oszałamiający.Naprawdę polecam!!
Ja podobnie jak moja poprzedniczka Ola, polecam Panią Anię Kardzis. Korzystałam niejednokrotnie z usług wizażystki,ale nigdy nie wychodziłam,tak zadowolona jak to miało miejsce po wizycie u Pani Ani!!! Poprostu rewelacja, profesjonalizm w 100%,dobór kolorów znakomity.Widać ,że to co czyni Pani Ania, robi to z wielką pasją. Szczerze polecam!!! Dla niezdecydowanych dodam, że nie raz, nie dwa korzystałam z usług p.Ani i za każdym razem efekt był oszałamiający.Naprawdę polecam!!
Powiem szczerze, że nie znam wszystkich tutaj wymienionych pań ale znam znakomicie panią Anię Kardzis i choć jestem facetem to z czystym sercem mogę polecić jej usługi. Niejednokrotnie miałem okazję oglądać efekty jej pracy, którą wkładała w podkreślanie tego co najpiękniejsze w urodzie mojej żony (a wcześniej narzeczonej :) ). Efekt za każym razem był oszałamiający, a moja żona bardzo zadowolona ze współpracy z panią Anią. Z resztą żeby zobaczyć warsztat pracy pani Ani Kardzis wystarczy odwiedzić jej Atelier lub choćby wejść na jej stronę www.annakardzis.com





