Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marek - opinia Dla mnie wszystko w porzadku jak zawsze od lat .Jakosc uslug przede...
~Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lipca 2022

ROMEK - opinia Z rowerem to tylko tu .Ceny przystępne . Sprawna obsługa. Kolegę znam już od...
~ROMEK
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lipca 2022

Anna K-L - opinia wątek zamknięty Korzystałam z usług tego serwisu przez wiele lat i niestety byłam coraz...
~Anna K-L
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 czerwca 2021

peter - opinia Nie polecam..Nie polecam..Nie polecam..Nie polecam..Nie polecam..Nie polecam..
~peter
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lipca 2022

Nikita - opinia wątek zamknięty Wrazenia zawsze pozytywne lubie tutaj przyjezdzać ze wzgledu na atmosferę jak...
~Nikita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 stycznia 2022

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Szybko, sprawnie i bezproblemowo.
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2021

profesjonalny service wątek zamknięty Korzystam z tego punktu od dawna i nigdy sie nie zawiodłem. Wszystko działało...
~Kaz
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2018

Jestem Stałym bywalcem. wątek zamknięty Do Makrolla przychodzę już sporo lat .Mechanicy znają się na pracy .W sklepie...
~Marlena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2018

b.dobry sklep! wątek zamknięty Jestem od kilku lat stałą klientką tego sklepu rowerowego. Nigdy mnie nie...
~Edyta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

sajmon er - opinia wątek zamknięty Dwa lata temu oddałem im koło do centrowania i zrobili to od ręki(tego samego...
~sajmon er
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2012

Calkiem spoko :) wątek zamknięty Jestem mile zaskoczony usługi są naprawdę na wysokim poziomie ,oddałem...
~Romek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 maja 2012

Ten serwis to porażka! wątek zamknięty Oddałem do naprawy tylne koło,chodziło o bębenek pod kasetą.Usługa miała być...
~M.Frigo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

~gal anomin
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2011

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Praca wykonana byle jak, po łebkach.Byle szybko i "wypad".Przy reklamacji...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 listopada 2010

Jestem zadowolony z usług wątek zamknięty Mniej skomplikowane naprawy Panowie robią "od ręki", poważniejsze rzeczy - do...
~Adam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry