Widok

Maksymalne zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.

Stomatologia na bardzo wysokim poziomie. Nowocześnie wyposażone gabinety, maksymalne zachowanie higieny w trakcie wykonywanych zabiegów. Podczas zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowanych stomatologów i asystentów zawsze czuję się bezpiecznie, pomimo moich wielkich obaw spowodowanych wcześniejszymi niemiłymi doświadczeniami w innych przychodniach.
Zawsze jestem szczegółowo informowana o planie leczenia, a w trakcie zabiegu dostaję informacje o tym, co w danym momencie się dzieje. Zabiegi, (nawet moje skomplikowane kanałówki ;)) przeprowadzane są bezboleśnie i w pełnym skupieniu. Lekarze liczą się ze zdaniem pacjenta, biorąc pod uwagę jego decyzje. Na słowa uznania zasługuje Pani Małgorzata Królak, która jest doświadczonym lekarzem z pokładem empatii, jak i cały personel traktujący każdego pacjenta indywidualnie. Terminy nie są odległe, ceny usług przystępne. Szczerze polecam z całego serca, bo w tym miejscu następuje ratowanie mojego uśmiechu. :) w najbliższym czasie mam zamiar skorzystać również z pomocy ortodonty. :) Pozdrawiam.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Katarzyno, serdecznie dziękujemy za opinię i do zobaczenia niebawem :) Pozdrawiamy- Zespół Dentysty na Warszawskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry