Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna B. - ocena nowy temat Od kilku lat ufam Dr Katarzynie Górskiej-Rusak i jestem z niej przeogromnie...
~Katarzyna B.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 marca 2024

Katarzyna - ocena Rzeczowo, profesjonalnie, szybko i bez bólu - a wszystko to w miłej...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 20 października 2023

M. Zagraba - opinia Serdeczne podziękowania dla Pani. Małgorzaty Królak, PanaTomasza Kowalczyk....
~M. Zagraba
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 29 maja 2023

Justyna - opinia Zdecydowanie polecam!!! Pan Tomasz-chirurg, wykazuje się niezwykłą empatią i...
~Justyna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 stycznia 2023

daria - opinia super personel, konkretna wiedza i plan leczenia, ceny przystępne
~daria
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 października 2022

Wierna pacjentka - opinia Leczę się od kilku lat u doktor Górskiej i jestem bardzo zadowolona.Po...
~Wierna pacjentka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 października 2022

Stały pacjent - opinia Najlepsi! Korzystamy z całą rodziną, chyba od początków istnienia gabinetu dr...
~Stały pacjent
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 września 2022

Silver - opinia wątek zamknięty Godni zaufania, prefosjonalni, kulturalne podejście do pacjente, zawsze z...
~Silver
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 marca 2022

Katarzyna D. - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm i empatia Pani higienistki jest na najwyższym poziomie....
~Katarzyna D.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 stycznia 2022

Zadowolony pacjent - opinia wątek zamknięty Polecam Pana chirurga Tomka. Wcześniej obawiałem się wstawienia implantu. Pan...
~Zadowolony pacjent
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 listopada 2021

goldenka - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług tego gabinetu od dwóch lat. Jestem bardzo zadowolona z...
~goldenka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 października 2021

Niezadowolony - opinia wątek zamknięty Wizyty umówione w miarę sprawnie. Przy pierwszej wizycie sprawdzającej...
~Niezadowolony
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 maja 2021

niezadowolony pacjent - opinia wątek zamknięty Błam pierwszy raz w klinice i ostatni. Pani doktor była niemiła i zachowywała...
~niezadowolony pacjent
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 maja 2021

Geralt z Rivii - opinia wątek zamknięty Bardzo długo się u nich leczę mimo że dojeżdżam 20 km.
~Geralt z Rivii
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 maja 2021

Irena - opinia wątek zamknięty Pani doktor Górska pełen profesjonalizm.
~Irena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lutego 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Byłam w wielu gabinetach , ale w tym jakość , kompleksowość, przestrzeganie...
~Karolina
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 stycznia 2021

Agnieszka Mateńka - opinia wątek zamknięty Dziś za mna juz ostatnia wizyta a troche ich bylo.Zawsze bardzo bałam sie...
~Agnieszka Mateńka
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 października 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Jakoś usług na wysokim poziomie ale cena to już przesada... za wszystko sobie...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 października 2020

Małgorzata Zasadowska - opinia wątek zamknięty Serdecznie dziękuje za dzisiejszą pomoc . Po kilkunastu telefonach był to...
~Małgorzata Zasadowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 czerwca 2020

zadowolona wieloletnia pacjentka wątek zamknięty Korzystam z usług, wcześniej dr Królak a obecnie całego zespołu, od wielu...
~Monika
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lutego 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
69

postów

42

wątków

do góry