Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maja - opinia Najlepsze miejsce dla kobiet w Gdańsku i okolicy, przemiła atmosfera oraz...
~Maja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lipca 2022

Karolina - opinia Najlepsze miejsce dla kobiet w Gdańsku i okolicy, przemiła atmosfera oraz...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lipca 2022

Jagoda - opinia Gorąco polecam, zabiegi wykonane na wysokim poziomie, lekarze bez słów...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 czerwca 2022

jagoda - opinia W Małej Klinice byłam na badaniu USG i szczerze polecam tę placówkę medyczną....
~jagoda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 czerwca 2022

Karolina J - opinia Korzystałam z rehabilitacji leczniczej oraz masaży po odbytej rehabilitacji....
~Karolina J
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 czerwca 2022

Michalina - opinia Jeżeli chodzi o Gdańsk, to w moim odczuciu jest to najlepsze Centrum...
~Michalina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 czerwca 2022

Basia - opinia wątek zamknięty Polecam lekarzy pracujących w Małej Klinice. Szybkie terminy, wizyta odbyła...
~Basia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lutego 2021

Elwira - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuje Panią z Medycy Pracy- jestem wdzięczna za okazaną mi pomoc i...
~Elwira
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Centrum medyczne z bardzo miłą i profesjonalną obsługą, wizyty planowe,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 września 2021

RyszardW - opinia wątek zamknięty Dość długo szukałem kliniki, która specjalizuje się w nieinwazyjnym leczeniu...
~RyszardW
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 września 2021

Karola - opinia wątek zamknięty Polecam tę klinikę wszystkim, którzy chcieliby zbadać nietoleracje pokarmowe....
~Karola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2021

Klaudia - opinia wątek zamknięty Wybrałam się do tej kliniki na badania okulistyczne, ponieważ okulista do...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 lipca 2021

Łukasz L. - opinia wątek zamknięty Dr Rocławski - bardzo profesjonalne i sympatyczne podejście do dzieci....
~Łukasz L.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lipca 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Leczyłam się u dr Tretiakow i jestem bardzo zadowolona, chrapanie odeszło w...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lutego 2021

Daria Pisarek - opinia wątek zamknięty Pełne zaangażowanie i rewelacyjne efekty po zabiegu. Od wejścia czuć świetną...
~Daria Pisarek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lutego 2021

groszek - opinia wątek zamknięty Lekarze bardzo dbają o swoich pacjentów, podchodzą do każdego z dużym...
~groszek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lutego 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Przemiła atmosfera, indywidualne podejście do klienta i świetnie dobrane...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lutego 2021

Bartosz - opinia wątek zamknięty Obsługa na najwyższym poziomie. Jestem zadowolony w 100% i polecam wszystkim.
~Bartosz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lutego 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Jedna z najlepszych klinik. Szybkie terminy wizyt. Najlepsi specjaliści....
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 stycznia 2021

Wiki - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam. Zabiegi wykonywane są na wysokim poziomie, robione bardzo...
~Wiki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 stycznia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry