Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Evka - opinia wątek zamknięty Lekarze z dużym zaangażowaniem podchodzą do każdego pacjenta, zlecili mi...
~Evka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 stycznia 2021

Aga - opinia wątek zamknięty Polecam. Profesjonalne zabiegi na twarz. Panuje tu bardzo miła atmosfera....
~Aga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

Dominika - opinia wątek zamknięty Klinika i obsługa na najwyższym poziomie. Otrzymałam pomoc jakiej...
~Dominika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 grudnia 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Powiem tak - ja lubię medycynę estetyczną za to, że czasem naprawdę może...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 listopada 2020

Ninatukiewicz - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona! Przez bardzo długi czas zmagałam się z problemem...
~Ninatukiewicz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 października 2020

masaz plecow u pana fizjoterapeuty wątek zamknięty niestety jestem bardzo rozczarowana i na pewno nieskorzystam, pan...
~jolanka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2019

vela shape wątek zamknięty Skorzystałam z zabiegu Vela Shape po konsultacji z p.Pauliną. Oddała mnie w...
~Gina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 października 2018

Ortopeda wątek zamknięty Bardzo nieprzyjemna osoba w recepcji. Stwierdziła, że tu" pieniądze są...
~BB
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

cool tech wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu. Przemiła Pani Kasia...
~Lidia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2018

CoolTech zaskoczyl ...:) wątek zamknięty Miałam wątpliwości co do cudownych efektów CoolTecha....Pomyślałam , hmm.....
~Inna B.
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Cooltech - rewelacja! wątek zamknięty Poszłam z mieszanymi uczuciami na zabieg kriolipolizy - myślałam, że kolejne...
~Grażka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2017

Tragedia! wątek zamknięty Zadzwoniłam bo chciałam podpytać o laser do usuwania niechcianego...
~Ewa
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Wyraźna poprawa owalu twarzy:) wątek zamknięty Jestem baardzo zadowolona z zabiegu podciągnięcia owalu twarzy za pomocą nici...
~Małgośka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

Odradzam ! wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam i radze omijać szerokim łukiem. Zero szacunku do...
~N
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Zadowolony klient wątek zamknięty Bywałem w różnych miejscach ze względu na problemy dermatologiczne... i od...
~Zen
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

Kiepska kosmetyczka - gwiazda Marta - nie polecam! wątek zamknięty Fajne miejsce, ale kiepska obsługa. Panie kosmetyczki są tam chyba słabo...
~Mosodo
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 października 2015

Podologia wątek zamknięty Polecam serdecznie panią Martę podolog wzrastał mi paznokiec tak bardzo , ze...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 października 2015

dobra klinika wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z wizyt chociaż musiałam chodzić do kilku klinik...
~kobieta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 grudnia 2014

Po porodzie - tylko tam! wątek zamknięty Jestem super super zadowolona. Po pierwszym dziecku miałam problem, żeby...
~AsiaK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2014

Dr Czarzasty-POLECAM!!! wątek zamknięty Bardzo polecam- Pan Doktor to fachowiec. Byłam na zabiegu suunięcia zakrzepu...
~Madeleine
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry