Widok

Mała, świetna wspólnota - w każdym wymiarze

Chciałabym zarekomendować naszą szkołę wszystkim rodzicom, którzy szukają miejsca dla swoich dzieci. Kaziuki to mała szkoła, wszyscy się tu znają, odnoszą się do siebie z szacunkiem. Nie ma znaczenia status materialny, podstawą są relacje - tego przecież chcemy dla dzieciaków. A dobra atmosfera sprzyja wszystkiemu, co dobre. Za to jestem wdzięczna i to doceniam.
Nauka w małych grupach to kolejny plus. Spokojny rytm pracy, brak dzwonków, wspólne jedzenie śniadań z nauczycielami - zwykle rzeczy, które wiele znaczą... Do tego basen jako przedmiot! Dwa razy w tygodniu dziecko pływa, każde się nauczy i polubi - nauczyciele są genialni. O innych walorach poczytacie na stronie Kaziuków, nie będę się rozpisywać na temat świetnych wyników edukacyjnych i sukcesów sportowych, konkursów, możliwości.
Nasza szkoła się zmienia. Zmieniamy ją wszyscy - o tym można rozmawiać, podpowiadać. Rada Rodziców to odpowiedzialni ludzie, którzy biorą sprawy w swoje ręce. Choć infrastruktura jest skromna, nie ma laboratoriów, naprawdę można dzieciom wiele zaoferować.
To katolicka szkoła. Zaopiekuje się każdym dzieckiem, wesprze rodziców, nie mam wątpliwości.
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 5
 
wyposażenie: 5
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5

"odnoszą się do siebie z szacunkiem"? posłuchałaby pani księdza, jak krzyczy na swoich pracowników, którym płaci 2000 złotych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry