Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Loletta - ocena Polecam firmę Malbud w 100%! Profesjonalna obsługa, fachowcy Pan Wojtek oraz...
~Loletta
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 lutego 2024

Grzegorz - opinia Prace wykonane w terminie,a na czasie nam zależało. Praca,jak i kontakt na...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2023

Hanna - opinia Kolejny raz korzystam z tej firmy i kolejny raz się nie zawiodłam. Panowie...
~Hanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 października 2022

Dawid Maćkowski - opinia wątek zamknięty Remont domu w stanie deweloperskim - przede wszystkim modyfikacja instalacji,...
~Dawid Maćkowski
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lipca 2021

Kamila Wojtkowska - opinia wątek zamknięty Bardzo solidna firma, której można bez obaw zlecić wykonanie wszelkich prac...
~Kamila Wojtkowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2022

Wojciech Jasiewicz - opinia wątek zamknięty Firmę wyszukałem w internecie i przekonały mnie pozytywne opinie. Remont...
~Wojciech Jasiewicz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 stycznia 2022

Mikołaj - opinia wątek zamknięty Jedna z topowych firm na rynku pod względem usług budowlanych jak i...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 maja 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Firme Malbud znalazlam w internecie,przyciagnela mnie jedna z realizacji.Pan...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 maja 2021

Damian Gawryś - opinia wątek zamknięty Ustalona cena, spotkanie z właścicielem dzień przed rozpoczęciem pracy i się...
~Damian Gawryś
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 maja 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Wykończenie wnętrza od stanu deweloperskiego do stanu pod klucz przebiegło...
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 stycznia 2021

Emilia P. - opinia wątek zamknięty SUPER współpraca od fazy projektu do zakończenia. Terminowość, przejrzystość...
~Emilia P.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2020

Kornelia - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm! Usługa wykonana bardzo dokładnie, według ustalonego...
~Kornelia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry