Małe ZOO

Sklepy zoologiczne

Gdańsk, Romana Dmowskiego 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
sklep zologiczny wątek zamknięty sklep istnieje od lat i też miałam wielkie zaufanie Kupując kanarka...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

Najfajniejszy zoolog w Gdańsku wątek zamknięty Nigdy nie zawiodłam się odnośnie obsługi sklepu - sympatyczna i kompetentna...
~Akwarystka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 maja 2015

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Dobre doradztwo. Panie sprzedawczynie widac że kochają...
~MJ
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2015

rewelacja wątek zamknięty Mając dość sieciowych sklepów zoologicznych, w których zwierzęta są...
~Monika
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

ospa wątek zamknięty Facowa porada w zakresie horób ryb, dobór sprzetu i pozytywna atmosfera...
~froth
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lutego 2014

Polecam wątek zamknięty Od kilku lat jestem zadowolonym klientem tego sklepu. Panie pracujące w...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 września 2013

Zeberki wątek zamknięty Oceniam sklep dobrze ... minus duży jedynie za b. małe kaltki dla zeberek ......
~Daniel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 grudnia 2011

Oby tak dalej! wątek zamknięty Mieszkam w Gdyni, przeszukałam wszystkie sklepy w centrum, pobliskie...
~Kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 maja 2011

Polecam wątek zamknięty Sklep odwiedzam regularnie ze względu na mojego kota. Nie wiem dlaczego mój...
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2011

małe zoo wątek zamknięty Zawsze są w tym sklepie produkty jakich szukam dla moich zwierząt. Chociaż...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2011

niemiła obsługa wątek zamknięty Bylem ostatnio klientem Małego ZOO obsługa jest niemiła (jedna z pań),...
~sąsiad
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry