Widok

Małe Złotowo Trąbki Małe - proszę o opinie.

Wesele Temat dostępny też na forum:
Proszę o opinie jesli ktos z Was mial tam wesele
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na weselu gościem i byłam bardzo mile zaskoczona miejscem,
jedzeniem, którego było bardzo dużo i wyjątkowo smaczne.
Sala jest chyba jedną z największych w trójmieście i okolicach. Jest bardzo przestrzennie. Na weselu było 160 osób i dużo miejsca do tańca
Młodzi i rodzice też byli zachwyceni kuchnią i obsługą.

Ps. Sama bardzo poważnie rozważam to miejsce na swoje wesele w przyszłym roku - już jestem po pierwszych rozmowach
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super miejsce,obsługa świetna,jedzenie pyszne ,polecam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
robie tam swoje wesele we wrzesniu 2014 jest przepiekna :) duza i przestrzenna :) menu full wypas bardzo duze porcje :) właściciele elastyczni do oczekiwan mlodych :P polecam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super miejsce ,bardzo sympatyczni wlasciciele ,z kosciola mlodzi jechali dorozka do malego zlotowa ,super jedzenie polecam w 100%
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z kolei robiłam tam rocznice jubileuszową ślubu w październiku. Impreze robilismy na 120 osob i bylo cudownie. Wlasciciele sa bardzo elastyczni i sympatyczni, doradza we wszystkim, a przy tym nie "zerowali" na naszych pieniadzach. Takze mysle, ze zdecydowanie moge polecic.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć, mieliśmy wesele na mniejszej sali - z kominkiem, na 60 os. (sierpień 2011)
Wysoko oceniam organizację wesela. Profesjonalne, indywidualne podejście. Na parkiecie troszkę było ciasnawo, ale przecież i tak wszyscy nigdy nie tańczą :) Przytulna sala, przepiękna okolica, elastyczni właściciele. Nic dodać nic ująć. Szczerze polecam !
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z mężem wyprawialiśmy wesele w Małym Złotowie 09.08.2014r na małej sali i byliśmy zachwyceni. Jedzenie było pyszne, podawane w takich ilościach że niczego nie zabrakło. Obsługa świetna, wszystko podane na czas, ciepłe i smaczne. Wystrój sali też bardzo ładny. Dziękujemy za tak udany najważniejszy dzień naszego życia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam , my 09.09.2014r mieliśmy w Małym Złotowie wesele na małej sali i złego słowa nie moglibyśmy napisać bo sala była cudnie ozdobiona, jedzenie zawsze na czas podawane a porcje naprawdę duże i zawsze ciepłe.Obsługa bardzo profesjonalna i nie było mowy o jakimś podbieraniu jedzenia czy alkoholu, po weselu mnóstwo jedzenia nam zostało to daliśmy rodzicom.My byliśmy zachwyceni organizacją wesela i liczenia się z naszym zdaniem.Szerze możemy polecić ten lokal na tak ważny dzień jakim jest Ślub i wesele.Pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miejsce bardzo miłe, kameralne, ładnie z lokalizowane blisko trójmiasta co się przekłada na bardzo łatwy dojazd. Kuchnia wyśmienita, organizacja znakomita, właściciele jak i obsługa sprawiają, że atmosfera panuje tam przyjazna i rodzinna. Dawno na żadnym weselu się tak nie napchałem. Wszystko podane na czas we właściwym momencie i z gracją, a do tego bardzo smaczne. Wybawiłem się za wszystkie czasy, Naprawdę jak ktoś szuka miłego miejsca na imprezę rozpoczynającą nowy rozdział w życiu czy też celebrująca cokolwiek innego polecam z całego serca :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
06.08.2016 r. mieliśmy wesele i poprawiny w Małym Złotowie. Jesteśmy mega zadowoleni zarówno z podejścia właścicieli jak i całej organizacji. Jedzenie jest przepyszne i co najważniejsze jest go bardzo dużo-w ciągu nocy kilkukrotnie donoszone są ciepłe posiłki.
Właściciele to przemili, bardzo życzliwi ludzie ,którzy stawiają profesjonalizm na pierwszym miejscu. Kelnerzy jak i cała obsługa wykonuje swoją prace bez jakichkolwiek zarzutów. Samo miejsce jest przepiękne- zieleń ,dużo przestrzeni i świeże powietrze -czego chcieć więcej;) Nasi goście byli zachwyceni. Należy również wspomnieć ,że za bardzo niską cenę jest możliwość noclegów, co odgrywa również kluczową rolę;)
Z czystym sumieniem polecamy każdemu to miejsce ,kto rozważ je na własne wesele.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedzenie bardzo bardzo dobre. obsługa mega szybka i przyjemna,
no i oczywiście jak każdy oszukują na jedzeniu nie daja wszystkiego do domu. stół wiejski niby miało być 80kg miesa :) w zyciu tyle nie daja i kasuja za niego 1500zl za 100osob wiele innych pozycji ze stołu nie dostałem. tzn jak mieli byśmy zrobić jeszcze raz impreze to na pewno nie tam....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Totalna bzdura!!!!

Nie zgadzamy się z mężem z tym co napisałeś mieliśmy wesele w Małym Złotowie jedzenia bylo tyle ze stoły się uginały .Po weselu dostaliśmy takie ilości jedzenia do domu ze mogli byśmy jeszcze raz takie wesele zrobić.Czytając tą opinię mamy wrażenie ze piszesz o innym domu weselnym.Skoro dostałes mało jedzenia do domu widocznie wszystkim bardzo smakowało.Z czystym sumieniem polecamy i zachęcamy do zzorganizowania uroczystości w Małym Złotowie .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram opinie wlasciciele nie zawsze sa mili potrafia zepsuc zdrowie humor nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy tutaj kilka tygodni temu u znajomych na weselu.
Miejsce na tzw. "Odludziu", ale nadaje to tylko uroku. Juz dawno tak dobrego jedzenia nie jadlem, jest jak u przysłowiowej Babci, zapewne taka tam tez gotuje. Idealnie przyprawione i podane z pomyslem. Koleżanka mowila, ze właścicielka jest rewelacyjna, bardzo elastyczna i pomocna. Z okna widok na konie, stawek, kury, daje to fajnego klimatu.
Obsluga sprawna i uśmiechnęta, za kare widac ze tam nie pracuja :)
Polecam z czystym sumieniem :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam okazje ostatnio goscic na tej sali jedzenie bez szalu jak dla mnie i wcale nie jest dobre. po weselach chodze czesto bo od tej strony obslugi ocenilabym 2/5. talerzyki niezmieniane zbyt czesto. ogolny nie ogar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Może była Pani na weselu organizowanym w Małym Złotowie ale przez kogoś kto wynajmował od nich salę a wiem że była taka możliwość.
Osobiście kożystałam już parokrotnie z Małego złotowa i ani razu nie zawiodłam się na nich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pycha, elegancko i na bogato ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zgadzam się!
Ani pycha, ani tym bardziej elegancko!!!

Mam porównanie, bo byłam na nie jednej pięknej sali weselnej, a w Małym Złotowie jest bardzo przeciętnie! W niczym nie przypomina to eleganckiego domu weselnego !!!

Ale wszystko to sprawa gustu, a o tym się nie dyskutuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Byliśmy w zeszła sobotę na weselu Moniki i Pawła :)Sala piękna i przestrzenna szaleliśmy do białego ranajedzenie bardzo dobre :)pozdrawiamy super kucharki :)obsługa uśmiechnięta i bardzo sympatyczna.Mam nadzieję że jeszcze nie raz zagoscimy u Was na jakimś weselu :)Ale puki co to do zobaczenia w sylwestra.pozdrowienia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z Asią było bardzo fajnie. a jak ktoś chce kogoś uderzyć to i przysłowiowo i kija znajdzie. Jeśli kiedyś będziemy mieli okazję gościć w MAŁYM ZŁOTOWIE będziemy na pewno być może w SYLWESTRA mam nadzieję że zostanie zorganizowany POZDRAWIAM
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zupelnie z innej beczki- od strony fotografa.
Sala przestrzenna, elegancka, swietnie doswietlona. Wokol bardzo duzo zieleni na rodzinne portrety w trakcie wesela. Stedniowieczne meble dodajace klasy i stylu.
Jedzenie naprawde smaczne, jest go bardzo duzo. Mialem problem zeby na stole postawic aparat. Obsluga szybka, uwzgledniajaca kazda moja prosbe.
Wszystko ze smakiem.
Pozdrawiam,
Krzysztof Malicki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam bylam w sierpniu na weselu i tez uwazam,ze to zadna rewelacja.Jedzenie takie sobie,zwyczajne ,wrecz prostackie.Ten barszcz smakujacy sciera do tego paszteciki z selgrosa czy innego marketu,ochyda.Obsluga jakas mulowata do de.Sala rzeczywiscie duza,a konie spaceryjace niemalze pod oknami sprawiaja,ze jest tam wszechobecny smrod konskiego lajna.Nikomu nie polecam .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
No i znów napiszę to co wyżej. Być może było to wesele organizowane w Małym Złotowie a nie przez nich.....zupełnie nie zgadzam się z ta opinią
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem mamą pary młodej która brała ślub w październiku tego roku i z czystym sumieniem mogę polecić Małe Złotowo.
Sala przestronna wszystko na jednym poziomie dużo miejsca .Dobrze doświetlona. Jeśli chodzi o jedzenie to bardzo dobra tradycyjna kuchnia super doprawiona .Wszystko swieże.
Obsługa bardzo dobra .
Również bardzo dobry kontakt z właścicielam:)
Mam nadzieję że z niektórymi goścmi z wesela spotkamy się na balu sylwestrowym bo również się tam wybieramy ....:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sala Małe Zlotowo to same plusy. Piękna sala, duży parkiet, przepyszne jedzenie, duże porcje, bardzo pomocna i kochana właścicielka, cudowny wystrój, fantastyczny dojazd i okolica sali. Same plusy :) Bylismy w Zlotowie na weselu kuzynki, a teraz sami organizujemy tam wesele. Jak najbardziej polecam :) - Klaudia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteśmy juz po naszym weselu w zlotowie :) było tak dobre jedzenie, wspaniała obsługa i piekna dekoracja sali że bardzo dużo osob z naszych gosci pytało się o kontakt z włascicielką, bo sami chcą organizować tam imprezy . Jedzenia było tyle ze stoły się uginały od ich ilosci, nie wspominając o perfekcyjnym ich smaku, to naprawdę było niesamowite doznanie kulinarne :) było bardzo dużo miejsca do tańca, ze nikt nie narzekał, co w naszej rodzinie to cud :) ogólnie bez zastrzeżeń ! Bardzo duży plus za pokoje z których korzystała połowa naszych gosci ! Polecamy z całego serca ! Nie ma lepszej sali na Pomorzu z tak przepysznym jedzeniem !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry