Nie pamietam od ilu lat nie ogladam TV, będzie z 10. Zastanawialam się czy można obejść się też bez radia, otóż nie można, znalazlam stację Gynia Radio, audgcje której po prostu wprawiają w dobry nastrój a nawet go poprawiaja, jedyna stacja, dla mnie którą zawsze wiem że warto włączyć. Roznorodnosc gatunków muzycznych, które oddzalowuja na mnie niezwykle pozytywnie i budujace, nie będziemy sie tu rozwodzic o samej muzyce w sobie, wibracjach, tonacjach, skalach, tempie, dynamice, nie mniej jednak zaznaczyc trzeba że ma to wszysto wplyw na nasze samopoczucie. Nie wiem jak, ale Gdynia Radio spelnia moje oczekiwania w sposób dużo ponad doskonaly, jakby kurcze wiedzieli, czego pragnę w tej chwili słuchać, nieprawdopodobne, raz się właśnie tak zdarzylo, nie zapomnę nigdy, rozmawiałam z moją przyjaciółką o naszych ulubionych grupach, i ledwo powiedzialam....fleetwood mac....jak na pstrykniecie w radio....man of the World, i tak mi to utkwilo, cudny utwór, bo inne stacje, z calym szacunkiem, mam wrażenie ze kojarzą ten zespol z jednym utworem Little lies, ok, wracając do Gdynia Radio, polecam bez końca, moja ulubiona, sprawdzona, kochana stacja, lubie słuchać