Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - opinia wątek zamknięty Radio na ogromne 10 na 10! Brak reklam i wiadomości! Przecudowna, różnorodna...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

kasia - opinia wątek zamknięty Przyznaję, że będąc od lat wielką fanką Trójki i obu internetowych stacji...
~kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 czerwca 2021

Tomek - opinia wątek zamknięty Super radio - Gdynia radio Słucham od zawsze ☺️
~Tomek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lutego 2020

Malgorzata Leciejewska - opinia wątek zamknięty Nie pamietam od ilu lat nie ogladam TV, będzie z 10. Zastanawialam się czy...
~Malgorzata Leciejewska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lutego 2020

Nie skrępowane gatunkowo radio z prawdziwymi skarbami muzycznymi z całego świata ! wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem że moje rodzinne od wielu pokoleń miasto...
~Gdyniak od rybaków
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2019

Cudnie buja wątek zamknięty Z ciekawości kliknęłam a tam stara ale mega zajefajna muza! Buja cudnie !...
~Kristi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 marca 2019

Gdynia Radio to jest to !!! wątek zamknięty Dużo dobrej muzyki na każdy wiek i gust. Dzisiejsza audycja pana Piotra...
~Sopocianka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2019

Mega radio! wątek zamknięty To najlepsze radio z oldskulową muzą z jakim mialem do czynienia nooo i zero...
~Paw
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lipca 2018

Rewelka! wątek zamknięty Kumpel powiedział - posłuchaj! To posłuchałem. A dziś sam polecam... Bardo...
~waldi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 maja 2018

Szukajcie, a znajdziecie! wątek zamknięty Jestem wprost zachwycona różnorodnością, zgrabnym połączeniem "starego" z...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 września 2017

Radio w Internecie? wątek zamknięty Gdyńskie radio? W necie..? No, jak najbardziej! Co więcej, świetne..! W...
~Krzysiek M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Brawo! Tego szukałem! wątek zamknięty Latynoska, kubańska, brazylijska muzyka w polskim radiu? Do tego stary dobry...
~szmidtke
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 czerwca 2017

Radio skrojone na miarę! wątek zamknięty Jestem zachwycona. W końcu powstało i nadaje radio online, skierowane do...
~Majewska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry