Małgorzata Niedźwiecka

Ginekolodzy USG ginekologiczne

Gdańsk, Jana Kilińskiego 3C/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo polecam wątek zamknięty Do Pani Doktor chodzę ja, moja mama i moja babcia. Wszystkie jesteśmy bardzo...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty To lekarz, który nie interesuje się pacjentem, jeśli nic się nie dzieje lub...
~Była pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2016

Nie polecam wątek zamknięty Wizyta trwa bardzo krótko i jeśli nie masz gotowych pytań to nie oczekuj, że...
~Versus
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

rewelacja wątek zamknięty Bardzo kompetentna i chętna do pomocy profesjonalistka. Już przy umawianiu...
~Nadi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 września 2014

Bardzo polecam, rzetelnie i przyjemnie :) wątek zamknięty U pani doktor Niedźwieckiej leczę się od 2007. Długo zastanawiałam się jakie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2014

taki lekarz to SKARB wątek zamknięty dr Niedźwiecka jest od lat "moją" ginekolog. Jest to osoba, którą cechuje...
~kobieta
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2008

Strach się bać. wątek zamknięty Sugerując się pozytywnymi opiniami na temat i dr Niedźwiedzkiej udałam się na...
~Sosenka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2012

zadowolona młoda mama wątek zamknięty Polecam dr Niedźwiedzką. Prowadziła moją ciążę. Jestem osobą dość panikującą...
~michelle
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 stycznia 2013

szczerze polecam :) wątek zamknięty Miałam bardzo niemiłe doświadczenia z mężczyznami-ginekologami oraz...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 września 2012

jak dla mnie najlepsza, gorąco polecam! wątek zamknięty Bardzo mnie dziwi wypowiedź niejakiej "Sosenki". Jeżeli wypisuje się takie...
~Aleksandra J.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

Polecam wątek zamknięty Jest to druga pani ginekolog w moim życiu. Wypowiem się z punktu widzenia...
~Natalia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

POLECAM wątek zamknięty Witam, przeprowadziłam się do Gdańska 0,5 roku temu. Żeby dowiedzieć się o...
~Ania Sz.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 lipca 2011

Alicja - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam Panią Doktor wszystkim kobietom. Moje znajome też już się...
~Alicja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lipca 2011

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Panią dr Niedźwiecką.
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 grudnia 2010

Super. wątek zamknięty Pani dr Niedźwiecka prowadziła moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona, każda...
~Lidia J.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 grudnia 2010

Najlepsza jaka znam ;-) wątek zamknięty Goraco polecam wszystkim ;-)
~Dorii
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 lutego 2010

Najlepszy lekarz wątek zamknięty Polecam Panią Małgorzatę Niedzwiecką gdyz jest to lekarz jakich mało.W...
~Magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 listopada 2009

Kompetentna i rzetelna Pani Dr wątek zamknięty Jestem pacjentką Pani Dr i to na pewno stałą. Pani Dr jest przemiła, wszsytko...
~Pacjentka :)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2009

Gorąco polecam :) wątek zamknięty Jestem pacjentka dr Niedzwieckiej od paru lat, teraz prowadzi moja ciaze i...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 stycznia 2009

Przyszła Mama - opinia wątek zamknięty goraco polecam dla wszytskich" Panikar" takich jak ja!cudowna Pani Doktor!
~Przyszła Mama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

28

wątków

do góry