Myślałam,że ta firma już NIE istnieje bo nie wyświetla się w googlach.
Nie przyjechała po mnie taxksówka chociaż 2 dni wcześniej zamówiłam przewóz z Gdyni na Lotnisko. Przestrzegam przed tą firmą