Widok

Małgorzata - opinia

"Nasza pani Maja" tak mówimy z córką, która zawsze witała nas z uśmiechem na twarzy przed zajęciami. Jest osobą z pozytywną energii potrafiąca zmotywować do pracy mało mówiącą, czupurną dziewczynkę. Po szukaniu pomocy u różnych logopedów a przede wszystkim ich braku pomysłu co zrobić, żeby córka zaczęła mówić znaleźliśmy Panią Maję. Do końca życia my rodzice i dziadkowie będziemy wdzięczni za pomoc i wskazówki jakie otrzymaliśmy na zajęciach.Diagnoza postawiona w punkt a również plan terapii jaki otrzymaliśmy wskazuje na jej fachowość i znaniu się na neurologopedii oraz naturze dziecka. Ponieważ córka w wieku 3 lat niewiele mówiła, zdawaliśmy sobie sprawę że typowe przedszkolne zajęcia tu nie pomogą . Obecnie córka ma 6 lat, mówi poprawnie, ma bogate słownictwo, sama wymyśla teksty piosenek i rymowanek. Dosłownie dwa rożne światy teraz a kiedyś. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Małgosiu, Panie Adamie - tak, jak napisałam w SMS do Państwa - Wasza opinia to pean, prawdziwy pean na moją cześć. Dziękuję raz jeszcze. :-)
Maja logopeda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry