Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej - opinia Nie polecam!!Zamówiłem bufet dla 9 osób ponad miesiąc wcześniej,wpłaciłem...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 maja 2022

Margo - opinia wątek zamknięty Słyszałam pozytywne opinie i w końcu wybraliśmy się tam z rodzina . Dramat....
~Margo
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 grudnia 2021

Prawdziwy krytyk,nie podstawiona osoba - opinia wątek zamknięty średnio- nic specjalnego,typowa oferta
~Prawdziwy krytyk,nie podstawiona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lipca 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Polecam restauracje, smaczne jedzenie, różnorodność potraw, przystępne ceny
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lipca 2021

Aneta - opinia wątek zamknięty miło smacznie i uroczo polecam wszystkim
~Aneta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 stycznia 2021

A. - opinia wątek zamknięty Bardzo urokliwe miejsce, kompetentna i uśmiechnięta obsługa no i niesamowite...
~A.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 maja 2020

Damyk - opinia wątek zamknięty Miejsce bardzo urokliwe, obsługa restauracji miła, pomocna i jedzenie, które...
~Damyk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 maja 2020

Kamila - opinia wątek zamknięty Chyba jakieś zmiany nastąpiły, Ale pozytywnie. Pysznie i jak zawsze milo
~Kamila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 maja 2020

Kryst... - opinia wątek zamknięty Super obsługa i smaczne jedzenie dobre miejsce do spędzenia czasu
~Kryst...
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 maja 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Byliśmy z rodziną na obiedzie. Wspaniała atmosfera, jedzenie dobre. Idealne...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 maja 2020

B - opinia wątek zamknięty Miła, Kompetentna obsługa, pyszne jedzenie, czysto, schludnie. Całokształt...
~B
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 maja 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty W niedzielę wyprawialiśmy pierwsze urodziny córeczek i wszystko było super....
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

Joanna M. - opinia wątek zamknięty W październiku urządzałam w Malinowym swoje 40- te urodziny. Jestem...
~Joanna M.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 października 2019

Sylwester 2018/2019 wątek zamknięty Ogólnie Sylwester udany. Z pewnością z racji towarzystwa znajomych. Pyszne...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty W Malinowym Ogrodzie zorganizowaliśmy uroczystość rodzinną. Obiad był pyszny,...
~Danka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Super wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa i genialna atmosfera. Polecam
~Marynarz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2018

Obiad w Malinowym wątek zamknięty Restauracje Malinowy Ogród odwiedziłam po raz pierwszy po tym jak usłyszałam...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Bardzo dobre jedzenie wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, pyszne jedzonko w dobrej cenie. Lunche dnia - polecam!
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lutego 2018

Sylwester 2017/2018 wątek zamknięty Uległam pokusie ulotki dostarczonej do domu 5 min przed balem. Na wstępie...
~osowianka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 stycznia 2018

Perfect restaurant for Sunday lunch wątek zamknięty We have visited this plače for the very first time togerher with my family....
~Aleks
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
241

postów

169

wątków

do góry