Malowany Świat

Placówki artystyczne

Gdynia, Antoniego Abrahama 48A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iga - opinia wątek zamknięty Super ! Cudowne zajęcia rozwijające kreatywność :)
~Iga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 października 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Pani Asia jest świetną nauczycielką, podczas zajęć dzieci uczą się nie tylko...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 października 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Cudowne miejsce, Cudowna pani Joanna, która pokazuje dzieciom swoim zmysłem...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 września 2020

Ada - opinia wątek zamknięty Zajęcia u Pani Asi to najlepsze, co można zaproponować zarówno dzieciom, jak...
~Ada
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 września 2020

Michał - opinia wątek zamknięty W pracowni Pani Asi miałem przyjemność zorganizować imprezę integracyjną dla...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2020

Asia - opinia wątek zamknięty Świetne zajęcia, ciekawe, różnorodne, polecam wszystkim bez względu na wiek!
~Asia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Ashley Borusowska - opinia wątek zamknięty Do Malowany Świat uczęszczałam jako dziecko w podstawówce i gimnazjum....
~Ashley Borusowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Jagódka - opinia wątek zamknięty Chodzę od 2 lat na zajęcia do Pani Asi. Uwielbiam je, robimy dużo ciekawych...
~Jagódka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Asia - opinia wątek zamknięty Pani Asia jest niezwykle ciepłą osobą, a z jej zajęciami wiążą się jedne z...
~Asia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Najlepsze zajęcia plastyczne dla dzieci!
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Anna W - opinia wątek zamknięty Pani Asia zaraża nie tylko miłością do sztuki ale i optymizmem i śmiechem. Po...
~Anna W
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Dzięki zaznajomieniu się z historią sztuki i techniką już w młodym wieku,...
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Chodzilam do Pani Asi od malego bez przerwy i nigdy nie zalowalam;) Same...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

magda - opinia wątek zamknięty Pani Joanna niesamowita osoba ,pełna profesjonalizmu, ciepła i miłości do...
~magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Maj - opinia wątek zamknięty Super zajęcia, rozwijają kreatywność i zdolności manualne. Dzieci...
~Maj
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Niesamowite podejście do dziecka, rozwijanie wyobraźni, ćwiczenie manualnych...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Aniela - opinia wątek zamknięty Zajęcia u Pani Asi są naprawdę wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, pozwalają...
~Aniela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Zosia - opinia wątek zamknięty U Pani Asi uczyłam się przez zabawę już od malucha. To ona zaszczepiła we...
~Zosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 września 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce dla dzieci w każdym wieku. Pani Asia jest cudowną osobą ;...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 września 2020

Ania P - opinia wątek zamknięty Wspaniale zajęcia, które odcisnęły na mojej córce ślad na wiele lat -...
~Ania P
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 września 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry