Widok

Maltańczyk - szukam hodowli

Witam,
czy ktoś może polecić mi jakąś hodowlę gdzie mogę kupić maltańczyka ?
Z góry dzięki za pomoc :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chcesz maltańczyka czy psa w typie? Czy wiesz ile kosztuje rasowy maltańczyk? Czy chcesz kupić taniej?

Zapraszam na fb do grup:
- Maltańczyki Polska
- Maltańczyki - opinie o hodowlach
- Maltańczyki polskie Szczenięta FCI
- Maltańczyk/Maltese
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chcę maltańczyka, ale nie potrzebuję wystawowego, tylko takiego "na kolana". Poradzi ktoś?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rasowe też mogą być tylko "na kolanka" - są to psiaki, które z jakiegoś powodu nie spełniają wymogów wzorca rasy. Np. nie mają całej czarnej obwódki dookoła oczka albo mają krzywy zgryz, za jasny nosek...
Takie psiaki to "pety". Są tańsze.

Napisz na maltańczykowych grupach, że szukasz takiego psiaka. I obserwuj grupę
Szczenięta FCI na sprzedaż - niewystawowe (not for show)

Zwykle gdy ktoś pisze, że nie chce wystawowego psa(nie zależy mu na rodowodzie, piesek do kochania) to kończy się zakupem w pseudo... Bo kosztuje 1000-1500zł...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam grupy facebookowe jak w pierwszej odpowiedzi. Mogę natomiast doradzić hodowlę Oath (FCI) Kennel spod Torunia (Gostkowo), pojawia sie w ogłoszeniach również jako lokalizacja Toruń lub Gdańsk. To jest pseudohodowla.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
oczywiście ODRADZIĆ hodowle Oath
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy tą hodowlę poleciły Ci osoby na którejś grupie fb?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, o hodowli Oath (FCI) Kennel dowiedzieliśmy się z ogłoszenia na OLX - nie polecam zarówno hodowli Oath ani też kupowania psa z ogłoszeń. Moim zdaniem jest to pseudohodowla/rozmnażalnia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam czy kupił Pan psa z tej hodowli Oath? Jeśli tak to co było nie tak z maltańczykiem? Dziękuję za odp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam też zastanawiam się nad tą hodowlą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To jaką hodowlę polecacie? :) Jeśli nie Oath....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja szczerze polecam tą hodowlę, byłam, widziałam, kupiłam i mam cudowną suczkę ;-) Najlepiej samemu pojechać, obejrzeć i się przekonać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie polecam a wręcz odradzam pseudo hodowle Milusińskie przytulanki z Bytonii.Kupilam od nich szczeniaka który miał być rodowitym Maltańczykiem a okazało się że to zwykły kundel.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na stronie look4dog.com https://www.look4dog.com/hodowla-psow można wpisać poszukiwaną rasę i wyświetlają się sprawdzone hodowle pod nadzorem związku kynologicznego (polskie i zagraniczne). Warto tam zacząć poszukiwania psiego przyjaciela.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zwierzaki

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

do góry