Widok
Malwina - opinia
ja kupuje od 2 i pol roku w tym sklepie obuwie. i nie narzekam. wszystkie buty mam jak nowe a bardzo czesto je nosze. wszystkie fleki sa w idealnym stanie. podeszwa rowniez. nie rozklejaja sie. jesli ktos przestrzega zasad pielegnacji obuwia to nic sie z nimi nie bedzie dziac.
Moja ocena
Step by Step
kategoria: Obuwie
obsługa: 6
oferta: 6
jakość asortymentu: 5
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 5
5.6
* maksymalna ocena 6