Widok

Malwina - opinia

ja kupuje od 2 i pol roku w tym sklepie obuwie. i nie narzekam. wszystkie buty mam jak nowe a bardzo czesto je nosze. wszystkie fleki sa w idealnym stanie. podeszwa rowniez. nie rozklejaja sie. jesli ktos przestrzega zasad pielegnacji obuwia to nic sie z nimi nie bedzie dziac.
Moja ocena
Step by Step kategoria: Obuwie
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość asortymentu: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
malwinka chyba podstawiona :P
mam 3 mary butow z stepbystep i flek w kazdych byl zjechany po 2 wyjsciach
buty ladne ale w praktyce do d***
MALWINKO, NIE WOLNO KŁAMAĆ
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry