Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zofia - opinia wątek zamknięty Mistrzowie florystyki! Wreszcie cudowne kompozycje bez tandetnych, sztucznych...
~Zofia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 marca 2022

Magda - opinia wątek zamknięty Daję duuży negatyw! Zamówiłam wiązankę na zakończenie roku. Prosiłam aby...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 czerwca 2020

Rozczarowana wątek zamknięty Niestety, ogromne rozczarowanie. Pani z obsługi bardzo nieprzyjemna a ceny...
~M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 czerwca 2017

Bukiet ślubny / okolicznościowy wątek zamknięty Bukiet ślubny tworzony jest pod klientkę - jedyny w swoim rodzaju - bukiety z...
~Dominika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 września 2013

Piekne bukiety wątek zamknięty Polecam wsyzstkim,piekne bukiety i czarujaca obsluga:)
~R
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 grudnia 2012

Gorąco polecam!! wątek zamknięty Gdy kilka dni temu zmuszony byłem do szybkiego zakupu kwiatów z powodu...
~Wniebowzięty Klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

Nie polecam-Pani robi bukiety ze starych kwiatów wątek zamknięty Kupiłam bukiet w tej kwiaciarni i zawiodłam się, gdyż róże które dostałam nie...
~Klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

szczerze polecam wątek zamknięty Bardzo miła wizyta i piekna kompozycja naturalna, jaką Pani dla mnie...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 marca 2012

Odkryłem to miejsce przed czterema laty. wątek zamknięty W zasadzie to nie odkryłem sam, a poprzez koleżankę i nie zawiodłem się...
~wojtek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry