Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Spoko oko wątek zamknięty Dobra robota, nie aż tak drogo, jakość super :)
~kd
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2019

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Serdecznie polecam firmę MAM BIS. Szybko, tanio i przyzwoicie o tylko kilka...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lipca 2017

Najlepszy wybór - nie trzeba szukać dalej! wątek zamknięty Gorąco polecam Mam-Bis - w pełni profesjonalna i przyjazna obsługa, bardzo...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Wojciech Karol - opinia wątek zamknięty na firme trafiłem z polecenia (poczta pantoflowa). Zamówiłem lustra oraz...
~Wojciech Karol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2016

Firma godna polecania !! wątek zamknięty Z firmą Mam-Bis współpracuję od 5 lat, realizują dla ZoomProjekt wszystkie:...
~Marcin Zubal
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2016

super firma wątek zamknięty Korzystam z usług Mambis od wielu lat. Bardzo rzetelna i uczciwa firma....
~Joanna Maruszewska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

szyba na ścianę z nadrukiem wątek zamknięty zamówiłem szybę do zamontowania nad wanną z wybranym przez siebie nadrukiem....
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

Niestety nie polecam chociaż z polecenia!! wątek zamknięty Szczerze odradzam kontakt z ww. firmą panowie na pomiarze bardzo mili...
~RAFAŁ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

Gorąco polecam firmę Mam Bis! Profesjonalizm w najlepszym wydaniu:) wątek zamknięty Panowie są bardzo profesjonalni, punktualni, do tego sympatyczni i z...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam firmę Mam - Bis. Panowie wykonywali u mnie lustra pod wymiar w...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

Łazienka wątek zamknięty Jeżeli potrzebujesz eleganckiego i gustownego wystroju łazienki czy też...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

super firma wątek zamknięty Z oferty firmy skorzystałem po przeczytaniu tych wszystkich opinii i muszę...
~Marcin Wojciechowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 czerwca 2014

Polecam wątek zamknięty Szybko, konkretnie i fachowo, a do tego super kontakt i wykonanie, bardzo...
~Marzena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lipca 2013

Majka - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam tę firmę. Przyjechali, pomierzyli,w ciągu paru dni...
~Majka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

polecam wątek zamknięty bardzo fajna , konkretna i elastyczna firma, korzystam z jej usług kolejny...
~Michał Perek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

polecam! wątek zamknięty solidna firma. łatwy kontakt, bogata oferta,atrakcyjne ceny, szybki i...
~kasia popławska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2013

Polecam wątek zamknięty Zadowolenie w 100 %, czego chcieć więcej?:)
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

Szybko i solidnie wątek zamknięty Od MAM-BIS zamówiłem duże lustro do łazienki. Realizacja zamówienia...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

Godne Polecenia wątek zamknięty Usługi wykonywane przez Mam-Bis polecał z całą odpowiedzialnością, perfekcja...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

Szczere zadowolenie ze współpracy! Polecam z czystym sumieniem :-) wątek zamknięty Porysowane i stłuczone lustro wbudowane w szafkę w łazience wadziło mi i...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry