Widok

Mam do wynajęcia kawalerkę we Wrzeszczu-znacie kogoś kto szuka?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej. Pytam się najpierw was, bo lepiej znaleźć osobę jakoś bliżej. Ktoś poszukuje mieszkania? A może znacie kogoś kto szuka? Piszcie.
Pozdrowionka
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w jakiej czesci Gdańska i ile za wynajem?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o, podaj cenę i szczegóły, jeśli wolisz na maila, to mam w profilu

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beatka.tr szukala...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny jest to dolny Wrzeszcz dokładnie ul.Reja (od strony Marynarki Polskiej)-spokojna dzielnica,mieszkałam tam długo. Mieszkanie jest umeblowane i odmalowane. Cena to 500zł+opłaty.(opłaty to jakieś 260zł)
Jeśli ktoś chce to podam nr.tel. 662-251-713 (jakb ktoś dzwonił to powołujcie się na wselnik, bo dużo ludzi do mnie dzwoni) Pozdrowionka
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Życzę powodzenia w poszukiwaniach lokatorów - wiem jaki to koszmar :)

Chciałabym ostrzec przed strasznymi wynajmujacymi - może się do was zgłoszą
Para młodych ludzi Mateusz i Edyta, na pierwszym spotkaniu przyszli z rodzicami i nic nie zapowiadało katastrofy...
Teraz mamy przez nich pełno problemów m. in na policji. A mieszkali u nas 10 dni...
On blondyn, niewysoki.
Może akurat sie do was zgłosza. Ostrzegam !

Starszy - 19.03.2008
Młodsza - 18.02.2010
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również dziękuję za ostrzeżenie :) Moje mieszkanko będzie do wynajęcia od lipca, ale warto już teraz wiedzieć kogo się wystrzegać :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki wielkie,ja też już miałam nieuczciwych-para Lucyna i Bartek-uciekli i klucze wysłali pocztą, potem 3 studentki Ola,Natalia,Natalia-studiują na UG- przez rok nie płaciły za gaz a podrabiały pieczątki i mówili że płacą, jak odcieli gaz, to one uciekły i napisały smsa. Więc wiem że to koszmar szukanie pożądnych lokatorów. Powinno być jakieś forum albo coś gdzie możnaby ostrzegać przed takimi nieuczciwymi lokatorami.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

do góry