Re: Mam problem...
Moim chyba też... chociaż babką jestem w szczęśliwym małżeństwie. I jak widać, nie mam żadnego łańcucha z kuchni, bo przed komputerem siedzę. A czasami jak obiadu w kuchni nie zrobię to tragedii...
Moim chyba też... chociaż babką jestem w szczęśliwym małżeństwie. I jak widać, nie mam żadnego łańcucha z kuchni, bo przed komputerem siedzę. A czasami jak obiadu w kuchni nie zrobię to tragedii też nie ma :-))
zobacz wątek