Odpowiadasz na:

Re: Mam problem...

Moim chyba też... chociaż babką jestem w szczęśliwym małżeństwie. I jak widać, nie mam żadnego łańcucha z kuchni, bo przed komputerem siedzę. A czasami jak obiadu w kuchni nie zrobię to tragedii...

Moim chyba też... chociaż babką jestem w szczęśliwym małżeństwie. I jak widać, nie mam żadnego łańcucha z kuchni, bo przed komputerem siedzę. A czasami jak obiadu w kuchni nie zrobię to tragedii też nie ma :-))

zobacz wątek
15 lat temu
~...

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry