Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić to miejsce.Od pierwszego dnia czułam się zaopiekowana tak samo jako córka.Cudowne miejsce. Pani Ania, która pierwszego dnia przejmowała córeczkę z moich rąk (będę wspominała Ją przez całe życie :) ) wprowadziła we mnie spokój o bezpieczeństwo mojego dziecka. Córeczka uczęszczała do żłobka przez 2 lata i nie było przez ten czas ani razu zawahania z mojej strony o to czy dokonałam dobrego wyboru. Podziwiam również zaangażowanie prowadzącej żłobek Pani Karoliny, która posiada nieograniczoną fantazję i pomysły na realizację dni tematycznych, np. dzień smerfa, dzień kosmosu, dzień policjata/strażaka-córka zawsze wracała podekscytowana ze żłobka. Wartości, które córka wyniosła ze żłobka to dodatkowy atut - naturalnym jest dzielenie się zabawkami, mówienie przepraszam dziękuję,rozumienie podstawowych zagrożeń,dla rodzica to ogromne wsparcie w codziennym wychowywaniu.Widać, że w tym miejscu wszystkie ciocie są naprawdę oddane temu co robią i dzięki temu nasza adaptacja do przedszkola przeszła naturalnie.Całym sercem polecam i dziękuję wszystkim Ciociom za wspaniałą opiekę oraz serce, które wkładają w trudy okiełznania dzieciaczków! :)