Grzechotka

Żłobki

Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 30/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mama Asi i Pawła - ocena Grzechotka to cudowne miejsce, w którym swoją przygodę z samodzielnością i...
~Mama Asi i Pawła
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 17 września 2024

Zadowolona Mama - ocena Najlepsze miejsce jakie mogliśmy znaleźć dla naszej córki. Córka uczęszcza do...
~Zadowolona Mama
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 czerwca 2024

Mama Basi - ocena córeczka uczęszcza do placówki od roku i jestemy bardzo zadowoleni z opieki....
~Mama Basi
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 9 czerwca 2024

Mama Karoliny - ocena Córka chodziła do Grzechotki półtora roku, już od pierwszego roku życia...
~Mama Karoliny
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 27 października 2023

Agata - ocena Grzechotka to wspaniale miejsce. Synek spędził tam dwa lata. Od pierwszego...
~Agata
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 26 października 2023

Mama Lidki - opinia Najlepszy wybór żłobka, jakiego mogłam dokonać dla córki (uczęszczała 2...
~Mama Lidki
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 sierpnia 2023

Mama Adama - opinia Serdecznie polecam. Panie cudowne, w szczególności Pania Ania z maluszków ....
~Mama Adama
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 marca 2023

Mama Poli - opinia Każdemu rodzicowi polecam Grzechotkę jako pierwszą opiekę dla dziecka....
~Mama Poli
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 października 2022

Mama KAliny - opinia wątek zamknięty Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić to miejsce.Od pierwszego dnia czułam...
~Mama KAliny
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2022

mama Miłosza - opinia wątek zamknięty Super miejsce, dwójka moich dzieci jest jego wychowankami, polecam żłobek...
~mama Miłosza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 września 2022

mama Kacpra - opinia wątek zamknięty Cudowne miejsce. Od pierwszego dnia czułam, że nie muszę się martwić o...
~mama Kacpra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 września 2022

Magda - opinia wątek zamknięty Całym sercem polecam Grzechotkę Wszystkim zainteresowanym rodzicom, którzy...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 września 2022

mama Wojtka - opinia wątek zamknięty Fantastyczne miejsce na mapie trójmiasta dla wszystkich małych ludzi i ich...
~mama Wojtka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2022

Rodzice Adasia - opinia wątek zamknięty Polecamy Grzechotkę każdemu dziecku i rodzicowi. Nasz synek spędził tam...
~Rodzice Adasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2022

Rafałek - opinia wątek zamknięty Rewelacyjne miejsce! W Grzechotce od pierwszych dni czułem się jak w domu....
~Rafałek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lipca 2022

Wika - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wybranego przeze mnie miejsca do opieki nad...
~Wika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2022

Mama Oliwki - opinia wątek zamknięty Żłobek Grzechotka był moim drugim wyborem - ale za to świetnym. Córka bardzo...
~Mama Oliwki
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lutego 2022

Mama Synka - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. Opieka profesjonalna. Czysto. Mile ciocie, ktore kazdego...
~Mama Synka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 września 2021

Rodzice Wandzi - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z Grzechotki. Córka chodziła do grupy maluchów,...
~Rodzice Wandzi
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 września 2021

Olga - opinia wątek zamknięty Naszą przygodę z 'Grzechotką' oceniam bardzo pozytywnie.Córka chodziła tam z...
~Olga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 września 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry