Grzechotka

Żłobki

Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 30/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej - opinia nowy temat Rewelacyjne miejsce! Córka bardzo lubi tam przychodzić, a adapcja przebiegła...
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 1 września 2020

Bożena - opinia nowy temat Nasz synek zaczął swoją przygodę z edukacją w Grzechotce ... pozytywnie...
~Bożena
-

magda - opinia nowy temat Moja córcia nauczyła się samodzielności w tym żłobku, szybko zaczęła mówić,...
~magda
-

Maria - opinia nowy temat Bardzo polecam "Grzechotkę". Panie mają fantastyczne podejście do dzieci,...
~Maria
-

dodano: 27 sierpnia 2020

Michał - opinia nowy temat Bardzo polecam ten żłobek, córeczka się tam super czuje, chętnie chodzi, lubi...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 lipca 2020

Jakub - opinia nowy temat Przez prawie dwa lata nasz syn był w opiece dziennej w Grzechotce i był to...
~Jakub
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 lipca 2020

Ewa - opinia nowy temat Z całego serca polecam "Grzechotkę". Nasz synek codziennie z ogromną chęcią...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 czerwca 2020

Ewa - opinia Z ręką na sercu polecam to miejsce ! Ciocie Karola i Angela cudownie zajmują...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 15 stycznia 2020

Kamila - opinia Gorąco polecam Grzechotkę. Nasz synek chodzi tam od stycznia 2018 i cały ten...
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 17 listopada 2019

Super Jestem bardzo zadowolona z opieki w żłobku. Córka zawsze czyściutka i...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 września 2019

Super Żłobek Szczerze polecam. Nasz synek miał rewelacyjne warunki. Zawsze pełno gier,...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 sierpnia 2019

Najlepszy żłobek w centrum Gdyni Grzechotkę wybrałam z powodu dogodnej lokalizacji, ale to nie jedyny plus...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 sierpnia 2019

Zadowolona mama, zadowolony tata, szczęśliwa córeczka Nasza córka Marysia uczęszcza do Grzechotki od listopada 2018 roku. Ma dwa...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lutego 2019

Polecam! Serdecznie polecam Grzechotke. Pani Karolina właścicielka placówki jest...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 grudnia 2018

Wspaniałe miejsce dla maluchów! Wspaniałe i przyjazne miejsce dla maluchów! Ciocie zaangażowane w pracę....
~K
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 grudnia 2018

Ciepłe i przyjazne maluchowi miejsce oraz wspaniała zaangażowana kadra! wątek zamknięty Właścicielka Pani Karolina jest bardzo ciepłą i profesjonalną osobą, widać że...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 czerwca 2018

Żłobek prowadzony z sercem i wielką pasją! wątek zamknięty Z całego serca polecam żłobek prowadzony przez panią Karolinę! Pani Karolina...
~Natalia
-

dodano: 15 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo przyjazne miejsce. Właścicielka młoda i pełna energii. Kadra...
~Ewelina
-

dodano: 19 marca 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty Super miejsce dla mojego malucha. W reszcie mogę ze spokojnym sumieniem...
~Klaudia
-

dodano: 2 marca 2018

Polecam! wątek zamknięty Pani Karolina, to wspaniała, pozytywna osoba o wielkim sercu dla dzieci :)...
~Ola
-

dodano: 17 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry