Mama Milenki i Alutki - ocena
~Mama Milenki i Alutki
93.159.61.*
(23 godziny temu) 25 czerwca 2026 o 21:58
Najlepsza placówka na Jasieniu . Moje córeczki pokochały to miejsce . Ogrom ciepła , domowa atmosfera i baaardzo interesujące zajęcia - a przede wszystkim perfekcyjne przygotowanie do dalszej przygody w przedszkolu .
A kuku przy ul. Stężyckiej - dziękuję :)
0
0