Najlepsza placówka na Jasieniu . Moje córeczki pokochały to miejsce . Ogrom ciepła , domowa atmosfera i baaardzo interesujące zajęcia - a przede wszystkim perfekcyjne przygotowanie do dalszej przygody w przedszkolu .
A kuku przy ul. Stężyckiej - dziękuję :)