Żłobek A-Kuku

Żłobki

Gdańsk, Warszawska 100

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pic na wodę wątek zamknięty Żłobek jak żłobek nic specjalnego Częstą rotacja pan do opieki daje do...
~Ewelina
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Zachwycona wątek zamknięty Niesamowita,rodzinna atmosfera, uśmiechnięte ciocie , dzięki którym synio...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 czerwca 2019

Polecam :) wątek zamknięty Zlobek A-kuku wychodzi naprzeciw oczekiwanion maluchow i ich Rodzicow. Dzieci...
~Agnieszka Klarkowska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 czerwca 2019

Polecam z całego serca wątek zamknięty Przygodę ze żłobkiem rozpoczęliśmy 2,5 roku temu z pierwszym synkiem. Ze...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 czerwca 2019

Polecam gorąco wątek zamknięty Moja opinia odnosi się do żłobka w nowej lokalizacji na ul. Marcowej. Z ręką...
~M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 września 2018

Niepotrzebne wątpliwości wątek zamknięty Nie ukrywam, ze najpierw przeczytałam opinie w Internecie i trochę się...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2018

Żłobek A-kuku POLECAM wątek zamknięty Żłobek A-kuku to miejsce, gdzie moja córeczka praktycznie od razu nauczyła...
~Mama córeczki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 grudnia 2017

lepiej nie wątek zamknięty Synek uczęszczał 3 miesiące (na szczęście udało nam się znaleźć miejsce w...
~Karina
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 grudnia 2017

Bardzo polecam żłobek A-Kuku wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni ze żłobka. Dziecko uczęszcza już prawie roczek....
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem zadowolona z żłobka, moja córeczka wraca z uśmiechem na twarzy, Panie...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Nie polecam! wątek zamknięty Nie polecam. Kadra nie wykwalifikowana, kontakt z właścicielkami to dramat!...
~Luk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Przyjazne miejsce dla Maluchów :) Moj synek uwielbia tam przychodzić. Na...
~A
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry