Odpowiadasz na:

Tez bym wolała stale godziny karmienia, z pierwszym synem od początku byliśmy na butli i było dzięki temu jakoś łatwiej chyba. Ja myślę nie dlugo kaszkę na noc dać to może będzie lepiej. Powiem Ci... rozwiń

Tez bym wolała stale godziny karmienia, z pierwszym synem od początku byliśmy na butli i było dzięki temu jakoś łatwiej chyba. Ja myślę nie dlugo kaszkę na noc dać to może będzie lepiej. Powiem Ci że tak właśnie ze starszym synem zrobiłam, i pomogło. Ok 20 dawałam mleko, budzil się ok 23 i w tedy dawałam kaszkę z butelki, i zaczął mi spać już do ok 6 rano na tym więc byłą poprawa. Gorzej że mój młodszy nie bardzo chce butle ale może się przyzwyczai z czasem.

Co do rozkładu dnia to aż tak mocno szablonu się nie trzymam, ale zwykle wygląda to podobnie jak się za bardzo nigdzie nie ruszamy. Wstajemy ok 8. Pierwsza drzemka ok 10 (ok. 1h) potem druga ok 13 i trzecia ok 15-16. Jakiś ewentualnie spacer ok 13. Całego spania w dzień to czasem jest malo czasem więcej od 2,5h do 4h. W dzień cyc co ok 2h. Na noc spać ok 19, tzn. kąpiel karmienie przed 20 zasypia i śpi do ok 23 w tedy je no i potem to już wiadomo, maraton karmień nocnych ;).

zobacz wątek
8 lat temu
~katia

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry