Odpowiadasz na:

Re: Mamusie i dzieciaczki październikowo-listopadowe 2012 cz.1

a ja lubię robic prezenty :) Mamie i tacie kupuję to czego sami sobie nie kupią i oczywiście teraz doszła jeszcze Lena i tu dziadkowie dali popis bo oszaleli na jej punkcie więc pewnie będzie... rozwiń

a ja lubię robic prezenty :) Mamie i tacie kupuję to czego sami sobie nie kupią i oczywiście teraz doszła jeszcze Lena i tu dziadkowie dali popis bo oszaleli na jej punkcie więc pewnie będzie zadowolona ...a raczej ja ;)
z bratem od lat mamy umowę że sobie nie robimy prezentów, wolę to wydac na rodziców..teraz role się trochę odwróciły i sprawia mi to ogromną frajdę
ale narzucanie komuś że ma kupic drugiej osobie coś to by mnie wkurzyło niesamowicie..i pewnie bym nie kupiła...ale to już mój taki charakterek;)

zobacz wątek
12 lat temu
~maggdall

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry