Odpowiadasz na:

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 5)

kaoma a dlaczego tutaj nie rodziłaś?No tu jest jednak duży plus że o nic w szpitalu nie musisz się martwić,co chcesz to masz,a łazienka w pokoju to normalka,także warunki super,wody pijesz do... rozwiń

kaoma a dlaczego tutaj nie rodziłaś?No tu jest jednak duży plus że o nic w szpitalu nie musisz się martwić,co chcesz to masz,a łazienka w pokoju to normalka,także warunki super,wody pijesz do woli,kawa,herbata dla Ciebie+gości jak w dobrym hotelu i położne na każde zawołanie z uśmiechem przychodzą a nie jak w Polsce za karę i jeszcze odburkną coś nie miło.

A ja dziś byłam na kroplówce z żelaza i w sumie się ciesze bo to co się wchłania z tabletek to jest nic do tego jak jak idzie prosto w żyłę,więc mam nadzieję że mi to hemoglobinę polepszy,za tydzień mam wizytę u gina i już nie mogę się doczekać bo ostatnio nie miałam USG,zastanawiam się czy jest sens płacić za 3D czy zdjęcia wyjdą efektownie czy tylko strata kasy jak myślicie?

zobacz wątek
10 lat temu
~ania27

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry